CS 1.6 na internecie problem z botami

mam problem ponieważ mam CS 1.6 i mam boty Zbot i nie moge ich włączyć podczas gry na internecie ? co mam zrobić aby działały ?

Boty możesz dodawać tylko i wyłącznie na własnym serwerze. :shock:

no to założyłem swoj serwer a nastepnie sie na niego loguje ico dalej ?

W konsoli wpisujesz komendy, które masz wypisane w którymś z plików.

Jedna z nich to o ile dobrze pamiętam : /botadd

mam jeszcze jedno pytanie czy da sie zrobic abym w grze (serwie) logowal sie jako administrator ? bo wszystkie komendy muszę wpisywać na tym dodatkowym oknie … a jak chciałbym w grze da sie tak ?

Podczas gry otwierasz konsolę za pomocą klawisza => `

Wpisujesz /rcon_password PASS => gdzie w miejsce PASS wpisujesz hasło serwera. Nie wszystkie komendy działają spod konsoli gry.

wielkie dzieki

a żeby właczyc zboty wystarczy miec je wgrane i wcisnac klawisz H gdy mapa sie załadowała :wink:

no ok dodalem boty ale … gdy włącza się nowa mapa to mi coś pisze ze cos analizuje co trwa bardzo dlugo mam straszne lagi … jak sie skńczy po ok. 3-4 min to ponownie mapa sie załącza i dopiero moge grac >? da sie to wyłączyc?

gdzieś to było … ale nie pamietam gdzie… :wink: a te lagi to przez analyzowanie mapy przez boty

a da sie to jakos wyłączyć lub przyspieszyć ? przez to sie grac normalnie nie da ;]

Boty analizują mapę… Dzieje się to za każdym razem, kiedy ładowana jest nowa dla botów mapa. Jest to niezbędne.

a przy innych botach tez tak będzie ? np Podbotach ? bo teraz mam Zbot’y

O ile dobrze pamiętam to do nich potrzeba waypointów i nie ma analizy mapy.