CS 1.6 nonsteam amx mod x 1.75 problem

siema all mam problem z amx mod x 1.75 bo jak mam se dac admina w users.ini co i jak mam wpisac w ktora linijke prosze o pomoc potrzebuje admina mialem juz ale innego amx mod’a i mi tlumaczyl taki kolega ale na tym jak to zrobic bo ja zapomnialem XD prosze o pomoc a jesli co to mam

GG 7010997 raczej caly dzien jestem

skype mateoka13 tu mozemy pogadac ino zebym wlaczyl skypoe prosze napisac na GG bo nei zawsze mam skype wlaczone prosze o szybka odpowiedz :stuck_out_tongue: a tu podam jak mam juz wpisane w users.ini prosze napisac jakich zmian mam uzyc

; Users configuration file

; File location: $moddir/addons/amxmodx/configs/users.ini

; Line starting with ; is a comment

; Access flags:

; a - immunitet (gracz z tą flagą ma immunitet czyli nie może być kickowany, banowany, slapowany itp. Zaleca się nie dawanie tej flagi nikomu. Co najwyżej sobie (H@)).

; b - rezerwacja slotu (gracz dostaje rezerwacje slotu)

; c - amx_kick (admin z tą flagą może kopać ludzi z serwera).

; d - amx_ban i amx_unban (admin z tą flagą może banować i odbanowywac graczy)

; e - amx_slay i amx_slap (admin z tą flagą może slayować i slapować graczy)

; f - amx_map (admin z tą flagą może zmieniać mapę)

; g - amx_cvar (admin z tą flagą może zmieniać ustawienia serwera [nie wszystkie!])

; h - amx_cfg (admin z tą flagą może uruchamiać configi serwera)

; i - amx_chat (admin z tą flagą może używać kolorowych napisów)

; j - amx_vote (admin z tą flagą może uruchamiać glosowania)

; k - dostęp do sv_password (admin z tą flagą może ustawić hasło na serwerze)

; l - dostęp do amx_rcon (admin z tą flagą może wykonywać polecenia na konsoli samego serwera poprzez amx_cvar)

; m - własny poziom A

; n - własny poziom B

; o - własny poziom C

; p - własny poziom D - (Flagi te są używane przez dodatkowe pluginy. Poziom A ma najniższy priorytet, poziom H najwyższy.)

; q - własny poziom E

; r - własny poziom F

; s - własny poziom G

; t - własny poziom H

; u - menu access (admin z tą flagą może używać menu)

; z - użytkownik (flaga do oznaczenia NIE admin, zwykłego użytkownika)

; Account flags:

; a - rozłącz gracza przy podaniu złego hasła

; b - tag klanowy

; c - użytkownik na STEAMID

; d - użytkownik na IP

; e - hasło do konta nie jest sprawdzane (wymagany jest tylko nick / ip / steamid admina)

; Password:

; Add to your autoexec.cfg: setinfo _pw “”

; Change _pw to the value of amx_password_field

; Format of admin account:

;

; Examples of admin accounts:

; “STEAM_0:0:123456” “” “abcdefghijklmnopqrstu” “ce”

; “83.29.148.87:27016” “” “abcdefghijklmnopqrstu” “de”

; ">->-B_=T=_K-<-

“83.29.148.87:27016” “” “abcdefghijklmnopqrstu” “de”

juz cos tam kabinowalem ale mi nie wyszlo prosze o pomoc !!

Proszę skasować tego linka z podpisu :twisted:

ale czemu??? innii tez maja ???

Elo, jestem Urbi. Moja kariere z Counter Strike zaczolem 5 lat temu. Wiele razy stawialem przerozne serwy do cs’a. Poprostu znam sie bardzo dobrze na tym. Dlatego jesli poczebujesz pomocy to chetnie ci w wszystkim pomoge. Moje gg 8887772. Pisz jesli masz problem.

p.s

Potrzebuje pliki do serwera counter strike non steam pod LINUX. Bardzo prosze o zgloszenie osoby ktora takowe posiada.

Pozdrowienia

Mam tylko jedną odezwę do adminów DP: nonsteam jest NIELEGALNY, w jakikolwiek sposób by to tego nie podejść. Pomoc z nonsteamem to jak pomoc z crackiem/serialem czy innym g**.

Niniejszym zaznaczam, że nie jest to bynajmniej OT.

Konfiguracja konfigow wszedzie jest taka sama. Bez wzgledu czy jest to steam czy non steam dlatego niczego to nie zmienia. Rownie dobrze mozna z tematu usunac non steam i juz bedzie wszystko legal :]. Skoro tak sie ujmujesz za tym prawem … to powiedz mi czy ty nic nie masz pirackiego?

Urbi : nie chodzi oto czy ma czy nie… patrz regulamin :confused:

po2: Konfiguracja na nonsteamie jest troszke inna.

d oznacza, że sprawdzane jest IP admina, a IP jest neostrady :stuck_out_tongue: Nie możesz wpisać do tego pliku zmiennego IP.

Zrób tak np. “twoja_ksywa” “twoje hasło” “abcdefgijklmnopqrstu” “a”

A do pliku config.cfg w folderze z grą wpisz: setinfo _pw “twoje_hasło”

Aha no i podczas wejśćia na serwer od razu nie załapie, musisz w konsoli zmienić sobie nazwe, a potem dopiero zmienić na swoją ksywe którą wpisałeś do tego pliku users.ini.