CS:CZERO + Steam - problem z wlączaniem gry

Witam,

Chc pograc w czero przez internet. Wiec zainstalowalem czero i steama. Zarejestrowałem produkt cd-keyem i chce wejsc na serwer. Wciskajac connect wyswietla mi strone, że moge zakupić orginalne CZERO za 10$. W czym tkwi problem?? Jak polaczyc sie z serwerem?

Hmmm… a steama to się jeszcze dodatkowo kupuje. Musisz go kupić, jeżeli go masz i nadal nie działa to nie wiem co jest nie tak.

A zalogowałeś sie w STEAMIE??

Tak zarejestrowalem sie z kluczem ktory byl w opakowaniu. Za steam jeszcze dodatkowo placic? o.O Jak mam orgianalna gre??


Połączono posty

Więc jak?


Połączono posty

Bo na normalnego CS’a moge wejsc… Ale na CZERO nie

ehh … jak juz zaktuwalizowales steam i masz czero na pulpicie to kliknij na niego… on da wtedy update i po chwili bedziesz go miał ;D

Gdy włączam CZERO to żaden update sie nie włącza tylko wlącza sie zwykla gra dla singel player i gra z botami.

ja po zainstalowaniu cs antrology miałem cs cz na pulpicie kliknelem update i po chwili było OK … moze reinstal ?

popielniczka , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

I jeszcze jedno - w związku z tym tematem: viewtopic.php?f=5t=213590 - jeżeli nie zaczniesz się do tego stosować, skończy się to dla Ciebie ostrzeżeniem.

Skoro wyskakuje Ci informacja, że gra jest do kupienia za 10$ to znaczy, że gra nie została aktywowana (coś nie tak podczas wpisywania cd-keya).

Spróbuj tego: Aktywacja gier na koncie Steam.

Zamiast Counter-Strike kliknij oczywiście na Counter-Strike Condition Zero :slight_smile:

Zrobilem dokladnie taK jak pisze. Gdy chce ponownie zarejestrowaC PISZE ZE JEST JUZ ZAREJESTROWANA:/

A jak wejdziesz w zakładkę Moje gry to jest tam Condition Zero ze statusem 100%? (Gotowe)

Nie. CS 1.6 jest ze statusem 100% natomiast cs:czero musze do za kazdym razem dodawac do steama. Robilem juz reinstal CZERO to tez nic nie daje =(

Widocznie to nie jest klucz do CS.CZ.

Skąd masz cd-keya? Pudełko CS: Anthology 1?

Z Ksiażeczki z CS:CZERO

Hm, nie wiem co może być nie tak.

Skorzystaj z oficjalnego supportu -> K L I K.

No nic nie pomaga. Nie wiem o co chodzi =/