Cs demko

siemanko moze mi ktos powiedziec jak nagrac demko w cs’ie ale zeby mozna bylo je ogladac z kazdych oczu. czyli kazdego zawodnika. narazie nagrywam tylko z moich oczu a chcialbym ze wszystkich. :smiley:

Frapsem ?? o takie coś chodzi?

raczej nie. poprostu jak gram to chce nagrac demko, ale zebby ogladajac je mozna bylo przelaczac widok z kazdego zawodnika, a nie tylko z moich oczu. o to mi chodzi :roll:

Obawiam się że takiego programu nie ma :?

ale nie chodzi mi o program. widzialem demka na ktorych mozna normalnie zmieniac kamery. poprostu w grze. wlaczasz demko w cs’ie i ogladajac mozna zmieniac kamery a jak ja nagrywam to jest tylko jeden widok z moich oczu. :cry:

musisz zalogowac sie jako spectator i wtedy mozesz nagrywac z oczu kazdego gracza

Już nie będe zakładał nowego topicu. Podajcie mi tylko komende jak nagrywać demka, potem je odtwarzać…i jeszcze jedno. W jakim formacie są nagrywane te demka, gdzie one lądują (do jakiego folderu cs’a) ??

Nie wiem o jakiego CS wam chodzi 1.5/1.6/Source ale w 1.5 i chyba w 1.6 komenda to record wolololo >> gdzie wolololo nazwa dema :slight_smile: Demo ma rozszerzenie dem chyba :slight_smile: A katalog to główny katalog hl albo cstrike ale już nie pamiętam :smiley: