Laptop podczas gry w Cs go zacina się

Witam, proszę o pomoc :frowning:

Mój sprzęt :slight_smile:
Intel Core i9 9900k
32 GB RAM 3000MH CL15 CORSAIR
MSI RTX 2080 SUPER
ZASILACZ SILENTIUM 750W
PŁYTA ASUS TUF Z390 PLUS GAMING
INTERNET ŚWIATŁOWODOWY 1GB/S

Problem polega na tym, że podczas gry w Cs go gra zacina się podczas akcji. Nie wiem co jest przyczyną komputer wydaje mi się, że nie jest słaby :slight_smile: W call of duty warzone mam po 270/280 klatek i gra chodzi jak marzenie a Cs go tnie się w akcji. Co robić?

Zobacz coś z tego. Zacznij od -d3d9ex w ustawieniach gry uruchamiania w Steam.

Nic to nie dało :frowning: w cs go na Max ustawieniach mam po 400 Fps. Ping 5 . Loss 0 . Var 0.010/0.020

Sprawdź, czy na hotspocie jest to samo. Jeśli nie, spróbuj się połączyć z Internetem z pominięciem routera.

Jak to zrobić? Jak sprawdzić hotspot I połączyć się z pominięciem routera?

Masz telefon z połączeniem internetowym? To włącz w ustawieniach Wi-Fi tethering/udostępnianie i połącz się po Wi-Fi w komputerze.
Najpierw to sprawdź.

Nie wgrywałeś przypadkiem “configu od prosa”?

@anon67650823 Nie,nie wgrywałem. Config mam Od wielu lat ten sam. Lecz można to usunąć by sprawdzić.

@deton24 aaa o to Ci chodziło :slight_smile: z tym telefonem próbowałem już :slight_smile: nie pomogło…

Wątpię, że mnie nagle oświeci o co może chodzić, ale możesz nagrać film na którym to się dzieje, najlepiej z widocznymi statystykami FPS/VAR i resztą od parametrów sieciowych tak jak tutaj:


To coś podobnego?

Zobacz więcej rozwiązań tutaj:
https://www.pcgamingwiki.com/wiki/Counter-Strike:Global_Offensive#Crashes_of_the_game.2F_FPS_drops_and.2For_stuttering_of_sound_.2F_var_value_jumps

Dokładnie tak. Takie coś praktycznie identyczne.

Wyżej podałem link z możliwymi rozwiązaniami właśnie na podobny problem.

Sprawdziłem, ale nie wiem która opcja odpowie mi na ten temat bo tam cała strona po angielsku :frowning: Coś tam umiem ale nie wiem która dokładnie formułka mi pomoże. @deton24 pomożesz??

Tam masz kilka przypisów. Jeden z nich prowadzi do polskiego wątku na forum, w którym problem został rozwiązany w opisany po angielsku sposób.

Dasz link ?

Wysłałem na PW, bo tu chyba nie można linkować do konkurencji.

@deton24 dzięki Ci !!! Udało się problemem okazał się u mnie padający już dysk SSD. Na nowym nie ścina działa bez zarzutu.

Jak na to wpadłeś? To było tam opisane?
Dawno to było, już nie pamiętam co tam było napisane.
Czy poza CSem były jakies symptomy, że dysk padał?
Czy jesteś w stanie wrzucić log dysku SSD z CrystalDiskInfo?
Jesteś w stanie w wolnej chwili sprawdzić, czy to samo dzieje się na HDD?

Powiem Ci tak mam 3 dyski jeden SSD na system. Drugi SSD 500 gb na gry i trzeci m2 500 gb również na gierki. Cs go miałem na ssd 500 gb. Warzone na M2. Wcześniej jak miałem dysk hdd jak kończył żywotność miał podobnie. Cs go chodził jak krew z nosa mulił. Warzone mam na m2 I śmiga I cs go teraz też tam przerzuciłem. I jak dałem na wtedy nowy SSD śmigał. Jak będę miał czas to wrzucę z Crystal. Także problem rozwiązany

@dawid.chelpa z jakiej to firmy był dysk co ci tak padł szybko ?!