CS:GO Problem z instalacją DirectX

myślę że to nie wina sterowników gdyż w tle nie mogą się pobierać bo mam wyłączone .Przed instalacją od nowa gry wszystko było ok i tego nie pokazywało .

stery aktualne

Może spróbuj ręcznie zainstalować pakiet DirectX, czasem jest przydatny mimo wbudowanego w system DX10/11/12

A… Windows 10. Panel sterowania, funkcje systemu (włącz) i na liście zaznacz na wszelki wypadek net framework 3.5 oraz główną opcję starsze składniki systemu i w nim direct play. Zastosuj i ok. System doinstaluje brakujące składniki. I spróbuj odpalić potem cs go.

1 polubienie

Może źle napisałem. samo net framework 3.5, a po rozszerzeniu te dwie opcje co tam są, mają być odznaczone. Tak aby przy net framework 3.5 był taki czarny kwadracik jako zaznaczony. A starsze składniki systemu zaznaczasz, rozwijasz to i zaznaczasz direct play. Jak gra za pierwszym razem nie odpali, to przeinstaluj. Powinna wtedy spokojne zainstalować swoje biblioteki dx i ruszyć. :blush:

nie mam funkcji systemu w panelu mam tylko programy i fukcje

To programy i funkcje, a potem zakładka włącz/wyłącz funkcje.

zaznaczyłem DirectPlay tamto co miałem odznaczyć miałem już odznaczone od razu .I mam to samo co przedtem .

w sensie z grą nadal się to pokazuję .

Po usunięciu gry i folderu z steamapps i zainstalowaniu ponownym gier (gry) także ten sam problem ? Czy nie sprawdzałeś tego rozwiązania ?

Jeszcze nie instalowałem gry na nowo .

A ręczna instalacja podlinkowanej wersji Directx z 2010 (9.0 C) nie zadowala CS-a albo ręcznie z katalogu gry (praktycznie każda ma katalog z tym co musi być doinstalowane np. OpenAL, .Net Framework 4.6, DX 9.0C, DirectX3D itd.)?

Hmmmm podczas instalacji mam takie coś po kliknięciu yes wyskakuje coś takiego

Gdy wybiorę katalog taki Dysk d /DirectX wypakowało i program się zamknął . Tylko błąd nadal mam :frowning:

i tam w katalogu znajdź “dxsetup.exe” by rozpocząć instalacje właściwą.
Microsoft zrobił to w postaci samorozpakowującego się archiwum.

Instalacja nie powiodła się.

tak piszę po kliknięciu dalej i chwilowym czekaniu (warunki umowy zaakceptowane)

jest może jakiś error log w katalogu gdzie rozpakowałeś?


Sprawdź taki trick: [quote=“Neveride, post:5, topic:486152, full:true”]
wchodzisz steam/biblioteka/csgo/wlasciwosci/ustaw opcje uruchamiania/        i wpisujesz -nod3d9ex.        
[/quote]


Zestaw rad do CS-a

nic nie dało , ale zauważyłem że jak klikam nie to uruchamia csa bez instalacji

Czyli proces weryfikacji czy masz zainstalowany DX nie bangla, jak znajdziesz czas to możesz spróbować przeinstalować grę.

DX mam .
Zainstalowałem na nowo grę i Nic to nie dało :frowning: . Dziwne to że w grach typu BF3 , Unturned które też potrzebują DirectX ta opcja się nie pojawia .