CS:S game client

Zamierzam kupić Counter-Strike Source, problem w tym, że nie mam obecnie działającego napędu dvd. Czy ktoś może mi powiedzieć skąd mogę ściągnąć clienta? Słyszałem, że przez steam się da, mam konto steam, ale nie ma tu nigdzie możliwości ściągnięcia gry.

bo najpierw musisz wykupić CSa na STEAM. Jak kupisz CS:S na DVD to tam będziesz miał taki kod na kartce i wpiszesz go aby w steamie i będziesz mógł pobrać przez steama CS:S z najnowszymi aktualizacjami

Nie lepiej kupić na allegro używańca HL2 i tam jest CS? -Chyba nawet taniej wyjdzie :slight_smile: bo ceny na Steamie są wysokie… a HL2 możesz na 5cd kupic

Tutaj masz trochę racji, ale o ile się nie mylę to podczas aktywacji konta Steam (wpisywania cd-keya) potrzebna jest także płyta umieszczona w napędzie. Kiedyś tego nie było, przez co wiele osób wykradało same klucze i wpisywało je w kliencie (Valve postanowiło coś z tym zrobić - stąd ta płyta w napędzie).

Używane HL2 czyli znów na płytce… a przecież napęd nie działa. A co do samego CSa - coś mi się wydaje, że nie masz o tym większego pojęcia, ale mogę się mylić. Jeśli Sprzedający wykorzystał już klucz to sama gra zamieszczona na płycie i tak nic nie da.

Dlatego jedynym dobrym wyjściem jest kupno konta Steam, które zawiera już grę Counter-Strike: Source. Po zalogowaniu na takie konto należy wejść w zakładkę Games, a następnie kliknąć dwa razy na wybranej grze aby ją pobrać.

************


Nie jesteśmy słupem ogłoszeniowym, więc propozycje handlowe proszę sobie darować.

Areh

Morgen , przecież piosze o napędzie DVD czyli CD ma sprawny! a więc może sobie kupić tego na 5 cd.

Może kupić, ale to nadal mu nic nie da. Płyty (w tym przypadku) są najmniej potrzebne, bo zapewne cd-key został już dawno wykorzystany. A jeśli nie to cena będzie dość wysoka - chyba, że ktoś nie wie co sprzedaje, a raczej o jakiej wartości.

Mam konto Steam i sprawdzałem to z kluczem do cs1.6, niestety jest tak jak mówisz.

W zakładce games mam tylko Team Fortress 2 (darmowy weeekend chyba jest) i nie mogę nic tutaj dodać i co za tym idzie ściągnąć