CS sluchawki

Ostatnio postanowilem kupic jakies bardziej profesionalne sluchawki (te za 15 zl sux xd) zastanawialem sie nad STEEL Sound a Medusa sl Po czytaniu duuuzo artykulow wybralem te drugiem (w koncu zakazali ich uzywac na turniejach to musza wymiatac;p)

Moje pytanie: Ma ktos moze sluchawki tej firmy? Mam karte dzwiekowa zintegrowana, cos takeigo:

Opis urządzenia

VIA VT8237A/8251 High Definition Audio Controller

Podobno do tych sluchawek musi byc jakas porzadka karta, jak tak to jaka :stuck_out_tongue: a moze radzicie jakies inne kupic:P?

Bardzo bym prosil o pomoc

pozdro ;p

Ja polecam takie słuchawki: http://www.allegro.pl/item275428829_phi … abrze.html

Dobrze zakrywają uszy, dzięki temu nie słyszymy dźwięków z otoczenia. Ja mam podobne i granie w CS’a to full wypas :smiley:

On tu mówi o słuchawkach po 200 zl a ty wyskakujesz mu za 50:>?

SS 5Hv2, Medusy są fajne ale drogie:) Zobacz jeszcze Everglide S-500

jeśli potrafisz szanować to co masz to Icemat syberia. Niestety maja słaby micro wiec będziesz musiał dokupić oddzielny.

btw. pokaz mi artykuł gdzie zabronili używać medus:>?

Ja nie wiem po co kupować sobie takie słuchawki za 200zł. Bezsens jak dla mnie.

Tak jest napisane na wielu aukcjach, sklepach internetowym

Tutaj masz kogos opis tych sluchawek: :slight_smile:

http://www.esports.pl/?id=post&post_id=1879366083

przejzyj sobie wszystkie 3 stronki

Tylko ze na niektorych stronach pisze, ze bedzie dobrze dzialac nawet na zintegrowanej karcie, a na innych, ze trzeba miec jakas tam karte dzwiekowa.

Moze wie ktos cos na ten temat?

@żelek

Różnica miedzy takimi za 50 zl a za 200 jest ogromna:P

Dokładnie

Jakoś mój jest w porządku , jak dla mnie bardzo dobry mikrofon :slight_smile:

Ludzie narzekali ze jest niewygodny w użytkowaniu. I szczerze mówiąc na 4 znajomych graczy z syberia tylko 1 słychać wyrazie 2 ma głos bardzo rozmyty a 4 taki zniekształcony.

stanowczo popieram.

Ja mam jakieś za 2.50zł i nie nażekam. :stuck_out_tongue:

hah ;x Na non steam/ffa sluchawki za 25zl stykają

grając mixy/cw/klanowo już nie.

W ogóle to jego kasa i on podejmuje decyzję. My mu doradzamy to o co prosi:x