CS:Source - czy opłaca się kupić?

Czy opłaca się kupować tą wersję CS? Jest dużo lepsza od 1.6 i CZ? Proszę was o opinie czy warto się w nią zaopatrzyć. :slight_smile:

Oj nie wiem czy lepsza narazie i tak ludzie graja w 1.6 bo w sourca narazie sie nie opłaca. 1.6 bedzie jeszcze modny przez jakies 2 lata potem to juz source ;] Ale source i tak jest daremny na niego tylko leca dzieci bo fajna grafa jest zal3d

Hmm wiec tak … moze i garfa fajna , fizyka z HL 2 troche postacie dziwnie chodza jak by mieli w “pupie” kołka ale i tak wole CS 1.6

:lol:

Proponuję przeczytać Ten temat .

Ja uważam, że sama grafika to nie wszystko.

CS 1.6 jest wg. mnie i wielu najlepszą gierką FPP.

CS:S i jego scena, to naprawdę coś komicznego.

Tam cziter oskarża czitera…

Praktycznie nie ma miejsca, by któryś z graczy nie Haxował :roll:

Ponadto imprezy/turnieje są grane na cs 1.6 i mam nadzieję, ze tak zostanie ;]

pozdrawiam.

pff w cs:s nie widzialem zadnego czitera, a w 1.6 jest ich mnustwo

Niby czemu…:?:

Sam posiadam Source i gram przez neta

Ja gralem w source, ale i tak wole 1.6.

ja też gram w source i bardzo fajnie się gra i nie jest wcale dużo cziterów

z iloma grałes ? z 1 , z 2 ? poza tym odrazu sa wywalani przez adminow a jak nie ma adminow no to trodno wyzywa sie go i ucieka … :stuck_out_tongue:

Nie wszyscy musza tak czitowac zeby bylo to widac… a jak ich wywala to zaraz wchodza znowu (chyba ze ban ale to i tak wejdzie inny)

No chyba że ma ktoś zmienne IP to nawet ban nie pomoże…

opyla sie za 49 zł czemu nie

według mnie opłaca się kupić tą wersję CS’a kup sobie go, ale nie odinstalowywuj CS’a 1,6 :mrgreen:

P.S. Za ok. 50 zł ma się świetną grę sieciowa :smiley:

chyba ci sie tematy pomyliły

50 zł?? Gdzie? Na gram.pl jest drożej za Source. :shock:

A jak dostanie na steam_id ??

Zresztą - serwerów jest baaaaaardzo dużo,

a z reguły na polskich nie ma takich ewidentnych czitów,

ponieważ … admini są często online a i gracze nie popuszczą ;]

A i nie każdy jest kamikadze i wchodzi na serwery z Vac’em .

Wiem - są i na to sposoby, ale … przyjdzie update i po koncie :stuck_out_tongue:

Wtedy się jest skazanym na grę z oszustami :roll:

Czasem jednak lepiej grać na zagranicznych (jeżeli już mówimy o grze FFA

), bo … w polsce (niestety) jest dużo więcej osób, które cs’a widzą “pierwszy raz” i denerwują na serwerze… to blokują, uderzają w swoich (jak jest FF) itd.

oj oj :lol:

widać mało grasz w tą gierkę :wink:

A to nie jest tak że np. kupuje się konto steam za 20-30zł na Sourca, a samego CSa ściąga sie i można grać?

Można kupić Steama ale wersja Steam Gold (chyba) kosztuje ok. 80zł…

Możesz z niej pobrać nawet Sourca i inne wersje HL

IMO CS:S nie jest już ta samą grą co CS do wersji 1.6.

BA! Wszystkie nowe gry wydają się jakieś takie “wolniejsze” - nawet jak masz UBER sprzęt i gra chodzi pięknie, to wydaje się, że nowe gry chodzą 2x wolniej od tych starszych, a cs właśnie był jedną z tych “szybkich gier”.

Może to głupota, ale wydaje mi się, że nowy CS stracił swój urok w nowej wersji - podobnie jak np. Heroesi 4,5…

lol_pop masz rację. Miałem kilka kart w przeglądarce z odpowiedziami na forum i mi się karty pomyliły i tematy

:stuck_out_tongue: