Cs

(Pioter25) #1

Mam pytanie chce kupić sobie gre Counter-Strike 1.6 i CS:S i mam pytanie czy jak zakupie to w media markt to ile bedzie kosztować i jeszcze czy będe miał konto steam

(Karolnowiszewski) #2

bedziesz mial cd key jezeli wpiszesz go w steam to bedziesz mial konto w steam jezeli kupisz cs .s to bedziesz mial najprawdopodobniej cs 1.6 za darmo

ja kupilem cs.cz i cs 1.6 sciagnal mi sie przez steam samoistnie i moge grac w 1.6

(Marek Szalus) #3

Uważaj na zakup gier w Media Markt, bo tam dość dużo osób chodzi, żeby kraść cd-keye, bo np dostali bana na cd-keya a bardzo chcą grać za wszelką cenę…

radzę ci uważaj i dokładnie sprawdzaj, czy pudełko nie ma śladów otwierania itp, bo inaczej możesz sobnie niestety nie pograć przez sieć…;] (bo ktoś tego cd-keya używa i on “był pierwszy”)

pozdro…;]

([alexsus]PL) #4

niema szans… 1.6 kupujesz osobno z HL1

a CS;S dostajesz z HL2 … są 1.6 także non-steam na lana tylko niepograsz na necie z non-steam

(Pioter25) #5

a po ile kupie csa w media markt

(Ford Fokus) #6

Co Ty !@#$%? Kupisz HL i mozesz miec kazda gre za free, bo sobie sciagniesz ze steama :expressionless:

(Pyra20) #7

bardzo ciekawe… ja tam kupiłem bardzo dużo gier i wszystko zawsze okej jest…

a co do csa to chyba musisz kupic HL1 - około 50 zł i HL ale nie wiem ile ksoztuje

(Pioter25) #8

czyli Hafe life 1 i hafe life tak a mam pytanie jak po kolei zarejestrować się i grać przez neta w CS:S jak sciagnać gdzie wpisać klucz orginalny proszę wszystko opisać lub w oprazkach

Złączono Posta : 27.09.2005 (Wto) 16:40

a chyba to co to ma znaczyć chyba bo niewiem :smiley:

(Pyra20) #9

dokładnie nie wiem bo to robiłem pół roku temu

jeżeli chcesz grać w csa 1.6 to ściągnij steam + 1.6 z http://www.counter-strike.pl i tam w dziale download jest… około 400 mb

jeżeli chcesz grać w csa cs:S to instaluj z cd albo jeżeli masz hl2 to instaluejsz steama (musisz znaleść w necie) i jak będziesz go instalował to będziesz musił wpisac nazwe konta, hasło i keja !

a póxniej musisz zedżec przez steama cs:s i możesz grac

([alexsus]PL) #10

To moze jeszcze powiedz ze jak kupie HL1 z cs1.5 to ze steama sciagle sobie CS:S i HL2 … niemamowy… Posiadam konto steamowe z oryginała HL2 DVD i mam hl2 source’a , gordona i hl :detmaht i konto kupione na allegro 1.6 i tam mam 1.5 1.6 blu shifty ricochety i inne #^#^%