CSI:miami na Windows Vista

Witam

Chciałem się zapytać czy komuś poszło CSi:miami na Viście?

Ja mam i nie chce sie uruchomic. Może jest jakis sposób ominięcia.

Możesz uruchomić grę w trybie zgodności z Windows Xp po w Xp działa… :wink:

A jak ten tryb zgodności w viscie odpalić bo w Xp było prawym myszy na skrót- zgodnośc- uruchom… a na viście niema

Mozesz zapodac jakiś link bo w googlach szukanie nic nie dało.

Dziwne, ja jakoś widzę na viście hp ten tryb tam gdzie mówisz :stuck_out_tongue:

poczytaj, może zadziała.

b) X program mi nie działa.

odp. Uruchom jako administrator ten program. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy, Uruchom jako administrator. Jeśli nie zadziała, spróbuj uruchamiać w trybie zgodności....jak się nie uda to trudno, zainstaluj najnowszą wersje X programu. Tutaj opis jak dostać się do trybu zgodności : Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik, który chcemy uruchomić w trybie zgodności, następnie kliknij na Właściwości, przejdź do zakładki zgodność i zaznacz Uruchom ten program w trybie zgodności z: , wybieramy jakiś system i zaznaczamy ok. Jeśli w danym trybie zgodności nie zadziała, spróbuj w innym.

cytat z viewtopic.php?f=22&t=201191&p=1358313

Pozdrawiam

Dalej nic szlag mnie trafia ten tryb z panelu sterownia uruchamia sie ale cały czas jest białe okno cokolwiek innego jakies pliki do uruchomienia przez strat-uruchom wyświelane jest, ze ich nie ma. Macie inne pomysły?