Css

witam, słyszałem o takim czymś jak IE HACK które stosuje się w plikach .css kiedy IE nie interpretuję tego pliku jak inne przegladarki, i mam pytanie, w którym miejscu i co powienienem wpisać aby taka sztuczka zadziała

Eeee nooo… jak nikt nie odpowiada, to może przynajmniej zacznę temat! :lol:

Jest to tym bardziej chore, że ja się na tym kompletnie nie znam! :twisted: Dlatego jak coś, to się nie śmiać :twisted: - ja tylko dedukowałam!

Ale trochę humoru nie zaszkodzi! :smiley:

No ale, zanim pojawią sie wpisy tych mądrzejszych 8), to sprzedam Ci pewnego linka, z którego dowiesz się na czym polega zabawa z CSS Hacks:

http://www.efabrika.pl/faq/pokaz.php?st … 1110454774

Na dole tego artykułu masz coś takiego:

Informacje na temat tego jak ukrywać kod przed poszczególnymi przeglądarkami znajdują się między innymi tutaj:

Tantek Celik Box Model Hack

Dive Into Mark

CSS Discuss

Jak sobie tam weszłam w poszczególne linki, zwłaszcza - ten ostatni, który sam w sobie jest “jedną wielką linkownią” - to stwierdziłam, że może coś z tego będziesz miał - bo są tam gotowce do wpisania.

Jedyny problem w tym, że te linki z końca strony są “nie po naszemu”! :silly:

Właściwosci internetowe, i na zakladce ogolne masz u dolu przciski:

[czcionka] [klolory] i cos tam jeszcze. W karzdej z nich ustawiasz co ci sie zywnie podoba i trzeba gdzies jeszcze wybrac, zeby stosowal tryb uzytkownika, a nie autora. To samo z resztą mozna zrobic i w Operze.