Ctrl+C+Shuffls

poterzebuje programik, który potrafi skopiwać losowo- ok 8giga mp3, z dysku na pendrive`a i tak w kółko :lol: mam mało czasu żeby wybierać z całego dysku, a wszystkie lubie

Dodane 31.01.2009 (So) 20:45

NIe ma takiego?

Co rozumiesz pod pojęciem w kółko? Przecież gdy zaznaczysz dajmy na to 10 GB muzyki do skopiowania na pendrive to zgra te 8GB i wywali komunikat, że więcej się nie zmieści. Wtedy możesz poczekać z ponowieniem próby i w tym czasie włożyć nowy lub ten sam ale wolny już pendrive. Jeżeli chodzi ci koniecznie o program to powiedz na czym ma to wszystko polegać.

posiadam ok 90 giga muzy i nie chce mi sie ręcznie wybierać poszczególnych piosenek, potrzebuje program któremu określę ilość docelowego, wolnego miejsca, a on wybierze mi losowo utwory z całego mojego folderu “muza” .

jeźdżę dużo w trasy

a jeśli chodzi o “w kółko” tzn wiele razy, bez powtarzania się utworów ( często jeżeli do winamp`a, czy radia samochodowego załaduje długą liste, włącze funkcję wybierania losowego , to utwory zaczynają sie powtarzać wielokrotnie, chociaż nie wszystkie zostały odtworzone)

Myślę, że obejdzie się bez programu. Jak wejdziesz w ten folder z muzyką i zaczniesz zaznaczać to po lewej stronie masz “Szczegóły”, które się zmnieniają automatycznie jak zanzczysz więcej. Tam jest właśnie napisane ile wynosi rozmiar tego co zaznaczasz. Aby się nie pomylić nastpępnym razem i nie zaznaczyć tego samego możesz zmienić widok na Szczegóły i wybierać np. wg tytuły czy rozmiaru plików.

dobry motyw, o tym nie pomyślałem :slight_smile:

ale mi chodzi o taki eksplorator z możliwością kopiowania zz… filtrem “losowy”

WITAM WIĘCEJ INFORMACJI MOGĘ CI UDZIELIĆ PRZEZ GG

9595644 :razz:

a może hermix … :wink:

wszystkie prawa zastrzeżone :smiley: