Cudowna szczepionka G-Daty Uniemozliwia dostep do windowsa

… po restarcie.

Sciagnalem cos takiego "szczepionka do usuwania Worm.Win32.Sasser.A-F, robaka rozpowszechniający się poprzez lukę w zabezpieczeniach systemu Microsoft Windows.

Polski producent oprogramowania komputerowego - firma G DATA Software udostępnił szczepionkę do usuwania tego robaka oraz niezbędne poprawki krytyczne dla systemów Windows." Sam system byl swiezutko po recovery gdzie praktycznie nic innego niemialo szans spowodowac tego co stalo sie po uzyciu tej cudownej szczepionki. Po przeskanowaniu i restarcie niemozna sie zalogowac do systemu.Win XP przelyka haslo bez errorow zaraz potem jest loging off, saving your settings i ponownie moge sobie wpisac login i haslo i tak caly czas do usran*j smierci. Tak samo jest na Safe Mode i na normal mode. Niepozostaje nic innego jak prawie 30 minutowy repair systemu z plyty winXP. Ale ja jestem oburzony takim czyms i gdata sie o tym dowie i imo dobze zrobie bo juz mnie takie sytuacje roz…aja. Spotkal sie ktos z takim czyms wie jak to szybko naprawic?

Napisz do nich,ale nie tylko on robi takie cuda.

Najprościej to przywrócić rejestr,jeśli masz włączone przywracanie - opis w linku.

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270

Nieraz trzeba stawiać system na świeżo lub z kopii.

ja puszcze repaira z boot win xp juz tak raz mialem kiedys i nawet moje custom tuningi rejestru sie zachowaly niemowiac o wszystkich setingach. W kazdym razie sassera juz niemam tylko jeszcze jeden repair, czyli 30 minut w plecy

Złączono Posta : 07.07.2005 (Czw) 16:37

ale dzieki za linka poczytam jak postawie system na nogi :slight_smile: