Custom recovery wgrane ale nie działa

No właśnie pomyśl zanim się ośmieszysz, jeśli nie wiesz o czym piszę to się nie udzielaj nt. mojego postu. Zresztą czytając Twoje odpowiedzi można odnieść wrażenie, że Twoja wiedza o telefonach zaczyna się i kończy na włącz i wyłącz

Jak uważasz. Zamiast spamować napisz coś związanego z tematem i pomóż koledze skoro znasz się na tym lepiej.

Czy mogę uzyskać odpowiedź ?? Zrobiłem tak jakby ustawienia fabryczne ale co teraz ??

Upewnij się, że odblokowanie OEM oraz debugowanie usb jest włączone, jeśli tak to przejdz do Download mode i sflashuj TWRP

A jednak działa. Co teraz?

Zrobiłem twrp sflashowane pomyślnie ,ale co mam teraz robić ??

Nie bardzo rozumiem? Chciałeś wgrać custom recovery ? Sprawdz czy wgrało się poprawnie - wył. telefon > Vol+ Home Power do momentu aż pojawi się logo TWRP

Jak daję to to jest czerwony napis w lewym górnym rogu : RECOVERY IS NOT SEANDROIDENFORCING . A gdy trzymam dalej lub puszczam uruchamia się to sam nie wiem jak to nazwać recovery systemowe czy jakoś tak bo jest to co jak się przytrzyma te 3 przyciski bez wgrywania czegokolwiek , przepraszam ,ale nie umiem tego opisać.

Wgrałem to ponownie ,ale nadal to samo . Niby wszystko okej w odin było że reset a potem pass.

Podaj jaką masz wersję systemu. ustawienia>telefon-informacje>informacje o oprogramowaniu > numer wersji

Jeżeli chodzi ci o wersja systemu android to jest to 5.1.1 musiałem wejść tak : ustawienia->informacje o urządzeniu .
edit: przepraszam nie doczytałem
Numer wersji: LMY48B.G531FXXU1APG2

skąd pobrałeś TWRP ? Pobierz z mojego linku w poście wyżej. A najlepiej postępuj zgodnie z tymi krokami które napisałem wyżej.

Jasne z tego linku co dawałeś .

i odin 3.09

Robiłem wszystko co pisałeś teraz jeszcze raz i nadal kicha.
P.S jak pisałeś “Następnie NIE uruchamiaj ponownie tylko przejdz od razu do download mode: Vol- Home Power > potwierdz Vol+” to wtedy niechcący dałem reboot ale wyjąłem szybko baterię i włożyłem ją ponownie ? Jak myślisz robić jeszcze raz tylko od razu wyjmować baterię i do download mode ?
Edit: Zrobiłem jeszcze raz tylko tym razem nie dawałem rebot tylko wyjmowałem baterię i tyle . zrobiłem tzw. pierwszą konfigurację i nadal nic nie idzie jest cały czas ten stary.

co mogę jeszcze zrobić ?

Przypominam ,że telefon nie ma rotta .

W ten sposób wgrasz alternatywne recovery i roota http://forum.android.com.pl/topic/269405-root-samsung-galaxy-grand-prime-sm-g531f/ Inna sprawa co chcesz osiągnąć, tak po prostu mieć inne recovery czy chcesz wgrywać custom rom.

Chcę wgrać nowszy system android.

Nie widzę nowszego niż 5.1.1 pod twój model g531f.