Cx65 Pomocy

(Meteo17) #1

Witam kupiłem kabel do telefonu cx65 pod COM mam system windows xp czego potrzebuje jakie sterowniki do kabla COM jaki program do telefonu prosze pomocy.Pomożecie. :frowning:

(Leon82) #2

witam temat juz chyba byl na forum :smiley: mozesz poszukac w szukajce

a program pod telefon na stronie siemensa - jest to mpm jesli kupiles kabel to powinien miec plytke instalacyjna. instalujesz to co trzeba i wrzucasz program a pozniej podlaczasz kabel i telefon i powinno smigac

(Meteo17) #3

Mam już program MPM ale za chiny kabla nie moge zainstalować jak to zrobić co mam win xp no i kabel com pomocy program już mam tylko jak zainstalować kabel

(Polko P L) #4

nic nie ptrzeba instalować

ściągasz Mobile Phone Manager z: http://856.ó.pl i wszystko GRA !!

bierzesz Siemens Device z “mojego komputera” i wrzucasz wszysko co chesz, sciagasz :wink:

(Meteo17) #5

wiec mam już mpm program ale jak go włanczam nie wykrywa mi telefonu a ten program co podałeś włanczam strone i nic tam nie ma żadnego programu.

Złączono Posta : 24.11.2005 (Czw) 16:37

no dobrze podłoncztyłem kabel com do kompa włanczam to i nic tam nie ma pisze by podłonczyć tel do pc chyba nie wykrywa go jakiś drivery czy co do kabla chyba potrzebne com kabla hmm

(tomal_) #6

witam :slight_smile: nie wiem czemu masz taki problem, ja robilem u siebie tak: podlaczylem kabel, zainstalowalem program, podlaczylem tela, wlaczylem programik i odrazu smigalo :wink: moze masz kabel uszkodzony, a jest to oryginal czy zamiennik ? ja swoj mam oryginalny :wink: zobacz programik tez przez “wszystkie programy” mpm=> mobile phone manager.lnk a driverow do kabla nie ma, to nie nokiacze. Masz tylko program (w ktorym wszystko jest) i kabel :wink:

(Meteo17) #7

kabel mam orginalny kabel com i program też mam ale chyba jakieś drivery czy coś potrzeba na win xp by kabel com dziłał włanczam program i nie wykrywa telefon cx65

(tomal_) #8

mam xp-ka i zaraz po wlaczeniu tj 3-5 sekun sek. odpala zawartosc tela, hmmm dziwne ale poszedl bym na inny komputer i sprawdzil czy ten kabel w ogole dziala :wink: czasami tak jest wszystkiemu winny jest kabel. Ale odpal program poprze mobile phone manager (nie przez ten link w moj komputer) i zlookaj czy w ustawieniach jest dobry port (automatycznie wybiera com1-com) ale sprawdz sam czy tam jest dobrze ustawione, powodzenia jak nie bedzie smigalo to popytaj sie tutaj http://c65.fks.pl/

(Meteo17) #9

zainstalowałem SiMoCo - i dziła mi ale moge tylko smsy wpisy itp przeglaać nic nie moge instalowac i zdjęć oglądać wiec kabel jest dobry

Złączono Posta : 24.11.2005 (Czw) 18:20

tym programem wszytsko idzie ale wole mpm nie wykrywa telefonu a tamten tak co może być

Złączono Posta : 24.11.2005 (Czw) 19:11

Już wszytsko działą działa dzieki jest już ok