Cyfra +, Cyfrowy Polsat czy Telewizja na kartę?

Co lepiej wziąć: Cyfrę + pakiet powitalny, Cyfrowy Polsat pakiet mini czy Telewizje na kartę?

Zależy jakich programów oczekujesz. Ja osobiście polecam Cyfrowy Polsat. Nie miałem z tą firmą jeszcze żadnych problemów.

Zapomniałeś o tv “n” ;]

Ogólnie telewizja na kartę do stałego używania nie ma sensu chyba że kasy nie masz bo ma najmniej kanałów w zasadzie tylko podstawowe ;]

Apropo cyfry+, cyfrowego polsatu i enki to w sumie zależy na czym ci zależy ;] np polsat masz tylko w polsacie, kanały hd chyba lepszą ofertę ma enka i cyfra + itp…

Prawdopodobnie celowo ją wykluczył ze wzgl. na cenę.

W Cyfrze+ masz najtańszy pakiet za 20 zł/mies. (chyba że uciekasz do nich od konkurencji, wtedy - 10 zł/mies). Do tego chyba najbogatszy pakiet (TVP1, 2, Info, TVN, TVN7, TV4, Ale Kino, Planete, ReligiaTV, MiniMini, ZigZap + oferta FTA). Nie uwzględniałem kanałów typu “Kuchnia” czy “Domo”. Brak kanału “dla kobiet”.

W TNK za 10 zł/mies. (warunek - opłata z góry za cały rok) masz: TVP1, 2, Info, Sport, TVN, TVN7, Turbo, Style, CNBC-Biznes, Meteo, 24, nSport, ReligiaTV, Disney Channel i Discovery + oferta FTA. Jest to jedyny pakiet za 10 zł z kanałami sportowymi. Wada - brak TV4, które nie wszędzie w Polsce da się odebrać z anteny naziemnej.

W Polsacie pakiet najtańszy 10 zł/mies. (uwaga - tylko do końca okresu trwania umowy, potem 12 zł), a w ofercie: TVP1, 2, Info, TVN. TVN7, Polsat, Polsat2, TV4 i Polsat Cafe. Poza tym niezbyt dobra jakość obrazu (wysoka kompresja), nie dotyczy TVN-ów, które we wszystkich platformach odbierane są z tego samego transpondera.

Platforma TVP - 9 października ją zakodowali, a jak na razie nie są dostępne karty dekodujące. Ze względu na liczne protesty osób, które kupiły tunery bez slotu na kartę dekodującą, być może zostanie odkodowana, jednak pewnie dopiero, kiedy zostanie wybrany stały prezes TVP, prawdopodobnie dopiero po świętach.

ja mam cyfre+ spliter na dwa TV :slight_smile: i chyba dlatego mam cyfre, zresztą już od kąd przejęła WizjeTV :slight_smile:

W cyfrze jest moim zdaniem najgorsze biuro obsługi klienta, nie dość ze trudno się do dzwonić ,nie ma darmowej lini czy chociaż 801, to odbierający tam ludzie są nie mili !!

Co do oferty programowej to właśnie trzeba samemu wiedzieć co się chce oglądać, w każdej platformie są inaczej po ustawiane pakiety i zdecydować.

Polecam TNK. na prawdę jestem bardzo zadowolony. 120zł na rok to “symboliczna” kwota jak na tyle kanałów.