Cyfra czy Cyfrowy Polsat? A może telewizja N?

(Grzegorz Kurant) #1

Wady i zalety. Wpisujcie swoje opinie.

(Nowosolanin1988) #2

jesli masz kase to bierz CYFRE bo CP niema nic ciekawego do zaoferowania !!

(Łukasz14) #3

Dozamet1946 , oprócz meczów Euro 2008 w jakości HD :lol:

(BiałyPL) #4

Ale Euro zaraz się kończy....:stuck_out_tongue: I co później....??

(Robert Wierski) #5

Co 4. lata.

(Łukasz14) #6

BiałyPL , ale oglądanie polskich i wspaniałych stadionów w 2012 roku to zawsze jakiś plus :smiley:

(Maciej654) #7

po pierwsze jaki abonament jesteś w stanie płacić

(Baldys15) #8

@Łukasz14 ,a skąd wiesz,że Polsat będzie transmitować Euro 2012,a nie TVP???....pozatym na Polsacie

otwartym są transmitowane wszystkie mecze....tylko niema studia.... :roll: :expressionless:

co do tematu bierz Cyfre+większy wybór i profesjonalizm...niebierz Polsatu,bo polsat jest dla dzieci Polsatu :smiley: :smiley:

(Łukasz14) #9

baldys16 , a może jednak znowu Posat będzie transmitował Euro? Nikt tego nie wie :stuck_out_tongue:

(Grzegorz Kurant) #10

Myślę, że ok. 100zł. miesięcznie mógłbym przeznaczyś na abonament.Jestem bardziej skłonny do cyfry,a konkretnie pakietu komfortowego.Czy ktoś ma ten pakiet?Ile miesięcznie się płaci, razem z wynajmem dekodera i canal+?Czekam na dalsze komentarze.

(Baldys15) #11

Łukasz14 poco wykupywać abonament,jak mecze są trasmitowane w otwartym polsacie0-O

sprawdz na laki.dvhk.pl

(system) #12

bierz CYFRE PLUS, łatwo można zmieniać kody i mieć za free abo.

(Łukasz14) #13

undefinedman , a wiesz, że takie zmienianie kodów jest nielegalne i grozi kara grzywny lub więzieniem do lat 5? :x :twisted: :evil: #-o

(system) #14

wiem wiem, ale zawsze to jakiś wariant :slight_smile:

(Baldys15) #15

xD:P:P:Pciekawe jakoś o tym niewiadziałem hehe :smiley:

(Resorte) #16

jak chcesz Canal + to tylko Cyfra +, no chyba, że np. w kablówce UPC.

(Maciej654) #17

lepiej bierz CP za 87.70 masz takie kanały plus oczywiście polskie i zagraniczne niekodowane

(Resorte) #18

kolega chciał z Canal plusem

(kwasna pikla) #19

umowę na tv podpisuje sie zwykle na 12 miesięcy wiec co będzie za 4 lata niema znaczenia

(Nowosolanin1988) #20

juz od CP wolał bym N telewizje!!sam wybierasz co chcesz ogladac!!tylko minus bi nie ma P0LSATU