Cyfra + czy N?

Powiem prosto: co polecacie bardziej: Cyfre + czy N i z jakich powodów?

Zerknij tu :

http://precyl.pl/media/1006331-cyfra-cy … ac-11.html

http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php … 1&start=30

http://forum.pcformat.pl/showthread.php … pid=584753

:slight_smile:

Ja wybrałem N, przede wszystkim dla tego że zależało mi na kanałach w HD, skorzystałem z promocji i przez pierwsze 3 miechy miałem wszystko za darmo, teraz płacę 48 zeta za 3 pakiety. W zasadzie jestem zadowolony, chociaż jak dla mnie to mógłbym mieć tylko pakiet “kultura nauka świat” bo po mimo, że mam 3 pakiety to i tak ciągle oglądam tylko discovery :stuck_out_tongue: Programy w HD naprawdę są super i jeśli masz duży TV full HD to polecam choćby dla tych kanałów. Poza tym, niektóre kanały filmowe są w takiej jakości jak HD , mimo że nie mają znaczka, sporo starszych filmów, np. różowa pantera, nadają w wysokiej rozdzielczości i filmy te wyglądają naprawdę super.

Tylko POLSAT :wink:

C+ jest droga, a N mało oferuje w pakietach…

Według mnie N sie najbardziej opłaca, dają 1 pakiety darmowy, HBO i FIlmbox 2 miechy gratis, dekoder 0 zł. :slight_smile:

Jestem szczęśliwym abonentem CP . I polecałbym ci C + :lol: , albo CP właśnie . C+ polecałbym ci ze względu na NG i Planete , oraz możliwość zamiany HBO na Canal +i w ogóle największą ilość kanałów . Nie mam nic do N-ki , ale tam nie bardzo jest co oglądać . Może i kanały HD( w Polsce podobno nikt nie nadaje prawdziwego HD ) , ale jeszcze w tym HD trzeba coś fajnego pokazywać . Zresztą , poczytaj sobie forum N-ki .

Jak dla mnie to kupiłbym N tylko dla Discovery HD.

Ja posiadam cyfre+ z tym pakietem

http://www.cyfraplus.pl/_pro_pakiety-abo3-pro.html

jestem bardzo zadowolony. teraz jest bardzo fajna promocja 50% taniej przez 6 miesięcy albo 20% taniej przez 16 miesięcy.

Dekoder polecam kupić na własność. ja miałem ten z cyfrowego Polsatu to już zaoszczędziłem 200zł :slight_smile:

przyjechał tylko facet założył kartę, sprawdził ustawienie anteny i pojechał do domu, wszystko za free.

wcześniej miałem cyfrowy Polsat za który płaciłem 80zł i miałem o wiele mniej kanałów ;/ nie wiem jak to teraz z nim jest.

N jest najnowocześniejszą platformą i jeżeli masz tv hd to tylko n.

Hmm. A nie jest przypadkiem tak , że na dekoderach Polsatu to , tylko CP ? Te karty są niekompatybilne chyba . Tak samo dekodery n-ki , tylko N albo FTA . Różne systemy kodowania .

Nie. Na nboksie, w przeciwieństwie do Polsatu, odbierzesz tylko to, co zaprogramowali n-owcy.Zwróć uwagę, że niektóre kanały FTA są w płatnych pakietach. Oczywiście można je odbierać także nie mając płatnego pakietu, ale trzeba wtedy kupić tuner FTA i wielowyjściowy konwerter.

W Polsacie do odbioru kanałów FTA wystarczy włożona karta z opłaconym abonamentem lub zakończoną (zerwaną) umową.

Przecież Cyfra + też oferuje kanały HD.

Ale w n jest ich najwięcej.

Powiem tak: nie stać mnie na płacenie wszystkich pakietów w N, a zrezygnować z “dzieci” nie moge bo moj braciak by mnie rozszarpał :stuck_out_tongue: Więc liczę na Waszą pomoc co do wyboru satelity.

BTW. znalazłem świetną oferte Cyfrowego Polsatu:pakiet “Familijny i Relax Mix” + Discovery HD za 6 zł - w sumie to mnie wyniesie 63 zł 80 gr.

Cyfra ma dużo sportu. Co kto lubi :wink:

Za taką kwotę polecałbym Ci C+ pakiet komfortowy . Na discovery HD nadają to samo , co na innych Discovery , czyli , jak dla mnie nic ciekawego . Chyba że ktoś lubi szalonych naukowców na złomowisku . Nie wiem co lubisz oglądać , ale jak dla mnie CP ma za mało kanałów filmowych . CP bez HBO I Cinemax nie bardzo ma sens , przynajmniej jak dla mnie . W pakiecie Komfortowym C + masz ciekawsze kanały niż za podobne pieniądze w CP :smiley: . Jak pisałem mam CP i C+ to będzie moja następna platforma . C+ niby drogi , ale ma więcej kanałów i daje większe możliwości. Np można grymasić między HBO , a Canal + .

Zabawne , abonenci CP ( całkiem spoko platforma ) , chwalą C+ . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :stuck_out_tongue:

Hmm, po przemyśleniach wezme chyba C+ bo i tak za pół roku kanały HD wejdą jako standardowe kanały do pakietów. :slight_smile:

A jeśli wezmę teraz np pakiet podstawowy to bede mógł go po miesiącu rozszerzyć do komfortowego?