Cyfra + Na 2 telewizorach?

Cześć

Znalazłem na allegro aukacje na której jest do sprzedania spliter dzieki któremu podobno mógłbym sobie rozdzielic cyfre i podłaczyc drugi telewizor. Chciales Was zapytac czy to nie jest jakas sciema i czy wystarczy ze do tej spliteru http://allegro.pl/item259756746_new_spl … od_ss.html

dokupie sobie tylko tuner i wszystko bedzie juz chodziło jak powinno ?

a to chyba nielegalne chyba… :slight_smile:

teoretycznie tak , powinno wszystko być ok. z własnego doświadczenia wiem że karta musi obsługiwac dany typ dekodera, kable zarabiaj skrętką telefoniczną 2 pary . jak wszystko dobrze poskładasz to bedzie działać. u mnie śmiga ale axn często nie dostaje uprawnień, kupowałem od tego samego użytkownika allegro ,są splittery za troszke większą kase , ale sprawdzone w 100 procentach , ale bedzie ci działać na tym , powodzenia

czyli w tym zestawie z allegro który podałem jest wszystko czego potrzebuje karta kliencka " Karta klienta MINPIC - 1 szt." i Kartaklienta AUTO - 1 szt. Tylko o co w tym chodzi bede musial dwie karty podłaczyc ? Rozumiem ze jeszcze do tego musze dokupic tuner cyfrowy tylko jaki zeby współgrał z tym spliterem i kartami jestem zielony w tym temacie dlatego prosze Was o pomoc… :slight_smile:

Witam! Musisz miec 2 dekofdery jesli chcesz miec na 2 telewizorach. Dodatkowo musisz pamietac zeby z anteny satelitarnej szly 2 kable (kazdy do kazdego obiornika satelitarnego). Wkładasz 2 karty ktore kupisz wraz ze spliterem do odbiornikow satelitarnych a orginal do splitera. Karty laczysz kablem telefonicznym ze spliterem i powinno dzialac. Druga sprawa ro wziolbym inny spliter z innymi kartami: http://allegro.pl/item259488549_small_s … _nowy.html

Pozdro

Dwa dekodery czyli dwa tunery racja? Jeden juz jest orginalny od cyfry teraz mam dokupic drugi który bedzie działał pod tego splitera czy karty ktore dostaje wraz z nim?

nielegalne ? jest jakiś przepis prawa który o tym mówi ? NIE

regulamin C+ też milczy w tym zakresie jedynie stwierdza

“abonent zobowiązuje sie do nieudostępniania sprzętu osobom trzecim (poza osobami wspólnie zamieszkującymi z abonentem)”

szanowny panie kolego Adler, skontaktuj sie pan ze sprzedawcą on z pewnością wyjaśni Ci wszystkie zagadnienia sam od niego kupywałem splitter