Cyfra+ nowe kanały?

Mam pytanie do posiadaczy platformy CYFRA+, dziś aktualizowałem sobie listę kanałów i mam wszystkie polsaty, to dziwne. Czy cyfra wykupiła pakiet polsatu? Macie to samo?

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_aktualnosci_kanaly-polsatu-w-ofercie-cyfryplus.12833311232039.html

No to spoko, ale czy w ten sposób Cyfrowy Polsat nie strzela samobója?? :o

Nie, a to dlatego, że ostatnio wyłączyli pakiet mini i przerzucili go do Cyfry+ i odrazu im przybyło 1,6mln abonentów :stuck_out_tongue:

Nie kumam, jesli cos oddali to w ten sposób polsat pozyskał 1,6mln abonentów?

Bo cyfra nie dość że zapłaciła za ten pakiet to w dodatku jakiś procent polsat za te kanały ma.

Na pewno za darmo nie oddali :smiley: Może i Polsat poszerzy swoją ofertę o jakieś kanały dostępne w ofercie Cyfry. Ciężko teraz będzie N’ce chyba, że coś szykują.

Znaczy sie ze jakaś kasa będzie mu lecieć, to wiadome.

Wiadomo tez ze spora jak nie bardzo spora grupa, nawet forumowiczów wybierała CP dlatego ze tylko on oferował kanał “POLSAT” teraz go ma cyfra i Polsat C. nie ma niczego w sumie czego by ona(cyfra) nie miała z kanałów.

Oby nie! !!

Jak na razie nic nie wiadomo, żeby w Cyfrze pojawiły się “polsatowskie” kanały sportowe (Polsat Sport/Extra), Polsat HD czy Paczka kanałów BBC. Ja myślę, że Polsat zacznie sponsorować Renault F1 Team i zależy mu na maksymalnym dotarciu do klientów. :smiley:

Ma tez Internet

Oby nie było fuzji, wtedy już nie będzie tak tłoczno i ceny mogą pójść w górę, a promocje znacznie mniej atrakcyjne, jak to miało kiedyś zanim N powstała.

Dla mnie polsat to syf. Szkoda, że go wprowadzają do C+. Chociaż z drugiej strony mam Vectrę, która ostatnio wycofała kanały (został jedynie zwykły Polsat) :wink: Polsatowskie kanały oprócz F1 i Siatkówki to szmelc i chała. Szpilki na Giewoncie, co to w ogóle za nazwa serialu? Pewnie jakieś lipne dziadostwo, które kosztowało wiele kasy…

Ktoś na “tvpolsat.info” napisał, że to początek fuzji ale jak wiadomo może to być plotka :wink:

To lipa by była, jeszcze by przyszło do głowy cyfry+ parowanie !!

Źródło:

www.wirtualnemedia.pl

No i stało się… Teraz już niczym nie rożni się platforma polsatu od innych… Do czego to zmierza… Będziemy mieli POLSAT + za niedługo… Co im odbiło by sprzedać aż 7 kanałów na rzecz innej platformy… [-X Wg mnie tak samo powinno się teraz stać z cyfrą +. Złe rzeczy dzieją się na tym świecie… Powoli tracę szacunek do Cyfrowego Polsatu… Jedyne pocieszenie, że cyfra jeszcze nie ma polsat sport/extra/footbol i kanałow BBC… :smiley: Niech jeszcze sprzedadzą prawa Nce to już totalna klapa… :-({|=

Polsat Cyfrowy to chała, ofertę mają praktycznie identyczną jak cyfra a cenę sobie wołają ogromną.

Ogólnie Polsat to chała - jedynie co oglądam to F1 i siatkówkę.

Nie jest tak źle. Porównując dwa podobne pakiety C+ a CP (Komfortowy/Familijny), CP wypada lepiej. Logiczne, że Polsat zmienił strategie w związku z “niedługim” wprowadzeniem telewizji cyfrowej. Wtedy Polsat by musiał oddać swój flagowy kanał z darmo a tak zarobił. Kanały typu Polsat Play/Cafe mają raczej kiepską oglądalność więc cóż mają do stracenia.

Nie wiem po co oni to tworzyli :lol: TVN Style do pięt nie dorastają, a ten męski kanał to porażka, nic tam nie leci #-o

Jedynie Polsat News, ale ja i tak wolę TVN 24 :stuck_out_tongue:

Oczywiście fanem TVN’u nie jestem ;]