Cyfrowy Polsat i ucinanie kanałów

Witam. W najbliższym czasie zamierzam kupić Cyfrowy Polsat z Pakietem Familijnym za 37,90. U jednego ze sprzedawców w punkcie sprzedaży dowiedziałem się że po nowym roku mogą zniknąć z oferty wszystkie TVN-y lub Polsaty i mają przejść do Cyfry+ :frowning: Myślałem że jeśli się wybiera konkretny pakiet z danymi programami to już one będą na czas trwania umowy :frowning: Więc jak to jest z tymi kanałami :(Czy oni mogą uciąć kanały zastępując ich jakimiś innymi polskimi podczas trwania umowy? Dodam że w tym pakiecie jest 40 kanałów po polsku. Czy w czasie umowy mogą mi uciąć kanały wyżej wymienione i ogólnie inne??Proszę o odpowiedź ![-o<

Niby jak mają ci zlikwidować swoje kanały na własnej platformie ??

Pewnie chodziło o TVN-y. A czy oni mogą to zrobić podczas umowy?

jeśli chodzi o TVN-y to jeżeli POLSAT nie będzie miał umowy z ITI ( TVN) to nie będzie miał prawa do retransmisji tych że programów ,co za tym idzie strata dla abonentów ,aco do POLSATU to uważam że raczej nie znikną z platformy CYFROWEGO POLSATU .

Przecież Cyfra ma swojej ofercie wszystkie TVNki więc o jakim przechodzeniu mówisz ??

Czytaj umowę, a będziesz wszystko wiedział.

przechodzą tylko na inny system kodowania nagra3 od 18 września kanały są te same

Ale czy one mogą dalej zostać w platformie CP?

jeśli by tak było to cyfrowy polsat straciłby klientów i posypał by się na nich grad oskarżeń jak na tvp w sprawie mistrzostw europy, takie informacje pojawiają się co jakiś czas, a mam już cyfrowy polsat 3 lata i nigdy tvny nie zniknęły z oferty bo to strata dla obu stron. :slight_smile:

klonmarcin dzięki więc jednak się zdecyduję na CP :slight_smile:

TVN’y nie zniką z CP bo ITI ma podpisaną dosc długą czasowo umowę z Polsatem na dystrybucję ich kanałow na platformie Polsatu.