Cyfrowy polsat internet +pakiety

leci 3 m-c jak kozystam z internetu w cyfrowym polsacie i zosatl wykupiony przeze mnie pakiet 3+9 gb za 49 zl…moim problemem jest to ze nie mam umownego pakietu ale pakiet 5+25 gb za 69 zl (http://screenshooter.net/4855865/pobgvnm) :twisted: i w zaden sposob nie mozna go wylaczyc.Probowalem przez ICOK i nic a dodzwonic sie nie mozna do biura obslugi (czekalem ponad 20 min na to zeby ktos poza komputerowa kobieta ze mna porozmawial)czy wie ktos jak wylaczyc ten wiekszy pakiet danych :?: zalezy mina szybkiej odpowiedzi. Z gory dzieki

Zobacz w icok ile masz na prawdę zapłacić, może to jakaś promocja. A jak nie to reklamacja mailem, o wiele bardziej kompetentne osoby odpowiadają ;]

napisalem do nich 3 maile w tej sprawie i jedyna odpowiedzia jaka dostalem na wszystkie 3 to to ze zadzwoni do mnie ktos z biura obslugi…do tej pory nie ma zadnej odpowiedzi z ich strony. :!:

mam przed soba umowe o internet i jest napisane:

ilosc danych w ramach pakietu (dzien) 3 Gb a (noc) 9 GB

wysdokosc oplaty za pakied danych 49 zl…a najlepsze bylo to ze wczoraj jak wszedlem na strone pokazujaca bierzace zuzycie to pokazalo mi sie ze mam az 5 pakietow…najwiekszy to 75 gb na dzien i 75 na noc… :oops:

Dodane 14.07.2011 (Cz) 16:18

sprawa zostala rozwiazana ze strony CP. :wink: Zamykam temat