Cyfrowy polsat na 2 tv

Jest mozliwosc podlaczenia 2 tv aby odbierac programy z jednego abonamentu: mam dekodery : HD5000 i dekoder mini kazdy z oddzielna satelitą !!

Jest moze cos podobnego jak w Cyfrze + jak multiroom???

w Cyfrowym Polsacie nie ma czegoś takiego jak MultiRoom jak w przypadku n lub cyfry

Jedyna legalna możliwość to zakup drugiej karty abonenckiej z osobnym abonamentem.

:roll:

lub zmiana operatora

Zmiana operatora jest niemożliwa (nieopłacalna) jeśli trwa jeszcze umowa na czas określony.

:roll:

I co wy za gadacie?? macie choć ten Polsat?? albo Cyfrę ??

Polsat oferuje ala coś "Multirum) 2 dekoder z mniejszym pakietem na tym 2 dekoderze promocji nie znam dokładnie.

@tomek1106

Dzwonisz i ci powiedza jak jest oferta i ci sie spodoba

Z telefonu stacjonarnego:

801 08 08 08

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele … kanalow.cp

PS: Cyfra plus tez miała jako multirum druga kartę abonenta z tym samym pakiecie za 1zł :slight_smile: (

Fakt. Jest teraz taka promocja: Teraz w Nowym Cyfrowym Polsacie - nowa promocja z drugim dekoderem!

Teoretycznie bez dodatkowych opłat masz drugi dekoder i do wyboru dwa pakiety: Mini HD i Mini Extra HD ale w praktyce jest jednak miesięczna opłata za pakiet i udostępnienie (jednorazowo). Wydaje mi się jednak, że jest to oferta dla nowych klientów.

C+ ma dalej multiroom, który pozwala oglądać ten sam pakiet na obu dekoderach.

:roll:

Nie teraz , bo jest już od ponad roku (z rożnymi promocjami)

C+ nie wiem jak na dzień dzisiejszy, ale tydzień temu C+ nie oferowała multirumu i modułów zbliżeniowych co 6 godzin, a tylko 2 niezależne karty z tym samym pakietem :smiley:

PS:Cyfra puki co pozwala jako jedyna na rynku platforma z nie parowanymi dekoderami używać splitera do podziału uprawnień :slight_smile: :smiley: :smiley:

Multiroom w C+ jest dostępny cały czas. Jedyna zmiana to zastąpienie dwóch modułów dostępowych zwykłymi kartami abonenckimi, co jest wygodniejsze i prostsze w eksploatacji.

:roll:

I może prowadzić do nadużyć :slight_smile: i z tego powodu długo to raczej Jeszce nie potrwa :frowning:

Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj ,otóż dzwonili do mnie z CP z informacją że od teraz będzie dostępny u nich MultiRoom ,miła Pani niestety nie podała szczegółów żadnych na ten temat w jaki sposób to ma działać , bo nie jest dostępny jeszcze regulamin jedynie można sprawdzić na ich stronie www ,ale ja tam nie widzę nic na ten temat oprócz tego że taka oferta będzie dostępna od jesieni.Kolejna bujda w stylu pseudo MultiRoomu z dodatkowym tunerem i pakietem za 9zł ??

Skoro faktycznie dzwonił ktoś z CP to pozostaje czekać do jesieni :slight_smile:

No to do jutra hehehe :slight_smile:

Wiem ze się powtórzę ale C+ rządzi pod tym względem