Cyfrowy polsat na 2tv mam 2dekodery jedną karte

Siemka.

W przyszłym tyg. mam dostać drugi dekoder z cyfry+ za przedłożenie umowy !

Ten który mam aktualnie zostanie mi…

Czyli będę miał 2…

Ale mam tylko jedną tą karte co jest w nim…

Teraz Pytanie !

Czy mogę jakoś się podłączyć ,że w dwóch pokojach będą dekodery podłączone do tv. i na każdym będzie leciało coś innego ? tj. jak np. na jednym będę oglądal TV 4 to na drugim będę mógł oglądać sobie TVN ?

Opisywałem wszystko dokładnie by nie było niejasności :slight_smile:

Pozdrawiam.

Cyfrowy Polsat czy Cyfra+, zdecyduj się w końcu, bo różnica jest dość spora.

Jeżeli cyfra, to możesz poprosić o usługę multiroom czyli za dodatkową opłatą dostaniesz drugą kartę abonencką, albo dokupić spliter który podzieli uprawnienia z jednej karty na 2 dekodery. Jeżeli Cyfrowy Polsat, to przykro mi ale nic nie zdziałasz.

Nie bardzo wiadomo o którą platformę ci chodzi w końcu czy Cyfrowy Polsat, czy Cyfra+

Cyforwy Polsat

MUSZE MIEĆ 2KARTY ;/ NIE MAI NNEJ OPCJI >?

2 dekodery 2 karty i konwerter twin chyba że masz 2 oddzielne anteny. Ja mam cyfre + na antenie i konwerterze polsatu

poza tym z tego co wiem to dekoder jest pod konkretną kartę, więc jeżeli oba będziesz miał pod tą samą to 2 różne karty Cię nie ratują.

…i teraz taka dzika rozkmina- oni do nowego dekodera dadzą nową kartę? (jeżeli tak to nic nie zrobisz i mój chytry plan się tu kończy), bo jeżeli nie to znaczy, że oba będą łykały tą samą? A jeżeli tak to splitter nie zadziała? Dużo tu ‘jeżeli’… bo ja tego zupełnie nie ogarniam… tak mi do głowy przyszło :stuck_out_tongue:

lith , Dobrze mówisz karta jest przypisana do konkretnego dekodera. Zapomniałem o tym