Cyfrowy Polsat na komputerze

Witam :slight_smile:

Zakupiłem sobie monitor i chciałbym podłączyć Cyfrowy Polsat.

Czy jak zainwestuję w tą kartę http://allegro.pl/item645511580_karta_tv_dvb_pinnacle_pctv_sat.html to wszystko będzie ładnie hulać?

I w jaki sposób to podłączyć?

chyba nie będzie działąć, Cyfrowy polsat posiada “karty dostepowe” (tak to się chyba nazywa), musisz poprostu kupić karte video z gniazdami typu chinch, RCA i podłączyć tuner SAT do niej.

tak wiem, że cyfrowy polsat potrzebuje karty dostepowej z dekoderem, ale czy owa karta będzie współpracować z tą platformą. i w jaki sposób mam to podłączyć do peceta :slight_smile:

no akurat do karty dostepowej potrzebujesz dekodera, go podłączasz za pomoca odpowiednich kabli do karty video w komputerze.

Do dekodera podłączasz kabel z antenty a z wyjścia od dekodera drugim kablem podłączasz do karty w komputerze.

Pozdrawiam!

i jeśli tak podłączy jak napisał kolega wyżej to będize możliwe oglądanie televizji poprzez normalny telewizor i podlączony komputera do dekodera jednoczesnie w tym samym czasie?

Tak, ponieważ pod tv dekoder podłączasz najczęście kablem scart albo czinczami, ja mam na przykład w domu podłączone 2 telewizory pod jeden dekoder poprzez rozdzielacz.

Pozdrawiam!