Nie odbieram kanałów kodowanych w Cyfrowym Polsacie

Niestety nie mam kanałów kodowanych, takich jak Polsat, Polsat News itp
Kombinowałem już z różnymi konwerterami, talerzami i nic nie pomogło.
Kanały niekodowane odbieram bez problemów np Polonia i inne zagraniczne.
Czy jest to jakaś masowa awaria czy problem jest tylko u mnie?

Pozdrawiam i dzięki za odp

A na pewno opłaciłeś rachunek za ten (albo poprzedni) miesiąc?

Ale Polsat (“zwykły”) powinien być darmowy skoro i na naziemnej udostępniony.

Rachunek opłacony…

To może wyłącz dekoder (z pilota, potem z prądu) i popraw kartę?

Tak, też zrobiłem, niestety nie pomogło.

Czy wyświetla się jakiś komunikat na kanałach których nie możesz odbierać ?
Czy dekoder nie był odłączony przez jakiś czas od prądu czy anteny ?
Jaka jest jakość sygnału ?

Rożne komunikaty: brak sygnału, błąd karty 06, tego kanału nie ma w Twoim abonamencie.
Nie.
Na Polsacie i innych kodowanych nie ma sygnału, na zagranicznych i Tv Polonii jest całkiem ok.

Problem z kartą lub dekoderem,dzwoniłeś na infolinie ? Jeżeli zdalnie nic nie poradzą to najlepiej do punktu z dekoderem na wymianę.
Możesz jeszcze popróbować z kartą,wyjąć przeczyścić,delikatnie poruszać w slocie może zaskoczy.

Próbowałem dzwonić kilka razy, ale na połączenie z konsultantem się przedłuża nawet do 30 min.

1 polubienie

Pozostaje albo się dodzwonić,albo dekoder wymienić.Jeżeli jest sygnał to nie ma bata musi działać.

Wejdź na swoje konto w CP,i poszukaj w jednej z zakładek"ponów sygnał z satelity".

1 polubienie

@Slodki_malin Próbowałem ale nic to nie dało.

Hej,

Korzystasz z multiroom-u? Jeśli tak, to na którym dekoderze jest problem - na tym głównym, czy na dodatkowych?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Korzystam z multiroomu. Problem jest na głównym jak i dodatkowym.

  • Nie pojawia się komunikat o potrzebie przełączenia karty głównej do dekodera dodatkowego?
  • Sama karta nie wygląda na uszkodzoną?
  1. Zawsze się pojawia.
  2. nie

Co się dzieje, jak ją włożysz do tego dodatkowego dekodera? Jest informacja, że poprawnie zarejestrowano?

Po zablokowaniu przez Polsat i włożenie karty z głównego jest komunikat, że jest już odblokowany. Ale nie ma sygnału na kanały. Jest też wyświetlana godzina.

A jakbyś odłączył na kilka minut główny dekoder od prądu?