Czarna Rozpacz - Lenovo y530 idea pad

Witam Wszystkich Na Forum.Pisze bo mam bardzo powazny problem.Posiadam od niedawna laptopa lenovo y530 idea pad.Wszystko bylo ok do momentu gdyz nie laduje mi systemu.Komputer sie uruchamia i to wszystko.Nawet nie pokazuje logo a o wejsciu do biosa mozna pomarzyc.Plytki recovery tez nic nie daja.Nie wiem wogole co sie stalo.Jakby ekran umarł.Nie chcę jeszcze dawac na gwarancje bo jestem poza granicami.Szukam porady co moglo sie stac.Wychodzac z pokoju ekran jeszcze byl normalny i wszystko chodzilo.Jak wrocilem to byl czarny ekran.Myslalem ze to wygaszacz ekranu,ale nic nie dawalo.Po ponownym uruchomieniu nie pokazuje logo i nie wchodzi do biosu,oraz systemu.Po wlaczeniu laptopa jest po prostu czarny ekran i tyle…Co to moze byc??Dysk,procesor??Prosze o pilna pomoc i odpowiedz.Pozdrawiam i dziekuje

Diody swiecą się? Słychać dysk/wiatraki? Być może spaliła się karta graficzna, spróbuj o ile masz możliwość, podłączyć laptop do zewnetrznego monitora i daj znać.

Przypadkiem ekranu nie wyłączyłeś po prostu? Obawiam się, że laptopa będziesz musiał oddać do naprawy, jeśli jest na gwarancji. Laptop możesz oddać do naprawy do serwisu producenta w całej Unii Europejskiej, to że jesteś obecnie za granicą nie szkodzi, jeśli masz przy sobie gwarancję i dowód zakupu (nie wiem czy wymagane) to możesz go zanieść do serwisu w kraju, w którym przebywasz, musisz tylko w książeczce gwarancyjne sprawdzić adres serwisu lub czekać do powrotu do Polski.

Pozdrawiam!

Gdeszek , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.