Czarne Okna z Windowsa Xp

Mam problem z czarnymi okienkami chce włączyc winampa po restarcie nie działa bo wyskakuje czarne okienko… Co to może być? Pozdro.

Czyli po włączeniu Winampa pokazuje się czarne okno, zamiast skórki Winampa ?

Próbowałeś przeinstalować Winampa ?

inne progogramy tak samo… to nie chodzi o skórke to jest coś z windowsem już 2x formatowałem nic nie pomogło ale tylko stacje Systemowską formatowałem. Może pomoże coś żeby sformatowac wszystkie partycje ? D.E.F. C ? i na nowo postawić windowsa? Prosze o dalszą pomoc;/

Czy po instalacji systemu zainstalowałeś sterowniki do podzespołów komputera ? (płyta główna - chipset, karta graficzna, karta dźwiękowa)

tak wszystko było instalowane.

Jeśli po formacie, programy były zainstalowane na innej partycji i wpisy w rejestrze poszły to musisz te programy/gry poinstalować jeszcze raz. Podobnie mogło być z plikami konfiguracyjnymi :wink:

niestety programy były instalowane cały czas na partycję systemową. niewiem zamówiłem informatyka przyjedzie pewnie w pon albo wtorek niewiem kiedy ;/ prosze o dalszą pomoc ;(

ten obrazek to otwarcie skrótu, a nie programu

skrót nie ma prawidłowego elementu docelowego

proszę bardzo oto uruchomiony proces Z FOLDERU:

Czy próbowałeś uruchomić program w trybie zgodności ze starszymi wersjami Windows? (opcja we właściwościach pliku uruchamianego)

witam. Tak i nie zadziałało …

samelas ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.