Czarno - biała Vista


(Pioo Tom) #1

Witam...

Mam mały problem. Po uruchomieniu ponownie Visty z niewiadomych przyczyn zrobiła mi się czarno biała. Mam monitor LCD. Instalowałem jeszcze raz sterowniki do karty graficznej i do monitora i nici. Wszystko jest w kolorach do momentu kiedy przy uruchamianiu wyskakuje logo Visty. Juz nie mam pojęcia jak ten problem rozwiązac:( Z góry dzięki za info ..

cbdc7.th.jpg

Update : Sprawdziłem zdjęcie na innym komputerze i jest ono kolorowe.. Wy pewnie tez je widziecie na kolorowo... Ja niestety uwierzcie mi mam mszystko na czarno biało :frowning:


(Kubakuderski) #2

Na screenie masz przecież kolorowy obraz.


(Wujek 15) #3

Yyy ten screen przedstawia niby tą czerń i biel ? jak tak to gdzie ?

Jeśli chodzi Ci o tą przezroczystość to nazywa się Aero glass i jest to do wyłączenia ale to właśnie nowy nabytek Visty..


(Pioo Tom) #4

hmmm ... zaraz sprawde na innym komputerze ....

hehehe.... dardzo dziwne .... u kolegi jest kolorowo a ja wszystko widzę czarno biało :frowning:


(Wujek 15) #5

Zrób screen Aparatem. Widocznie to wina monitora :slight_smile:


(Pioo Tom) #6

img6320wk2.th.jpg

Teraz nie mówcie że i to jest kolorowe:P:P:P


(Wujek 15) #7

Sprawdź monitor na innym systemie.. znaczy na innym komputerze.. Jeśli masz taką możliwość.

Możliwe że matryca się przestawia..i kolory nikną. Niech dłużej popracuje na innym kompie z Vistą lub u Ciebie na innym systemie. Wejdź we właściwości ekranu i powiedz czy jest napisana nazwa Twojego monitora Czy Plug & Play


(Pioo Tom) #8

Mam 2 system i na nim (Win XP) wszystko jest ładnie w kolorach.

We właściwościach monitora jest nazwa nojego monitora. Kilka minut temu juz to sprawdzałem. Nawet sciągnołem ze strony producenta nowe sterowniki i zainstalowałem.

Bios mam kolorowy .... zielony pasek przy urachamianu Visty jest zielony Tylko jak juz się pokazuje to kółeczko zw znaczniem Vistu jest ono juz czarno białe... i wszystko co jest po nim tez jest czarno białe :frowning:

Złączono Posta : 31.03.2007 (Sob) 16:42

Hehehe... mam ... Jupiiii .... dzięki za pomoc ale juz sobie poradziłem ....

Prlbelm wył w ustawieniach nasucenia kolorów. Nie wiem jak to sie stało .. chyba jakos samo sie przestawiło na 0. Zwiększyłem do 100 i jest juz ok.:stuck_out_tongue:

Dzięki za pomoc....