Czarny ekran GeForce 260 GTX

Otóż problem polega na tym, ze nie wiem monitor jakby nie widzi karty a wszystko zostało podłączone. Jak i został wymieniony zasilacz z 130W na 600W i mimo to dalej nic, dodam tez ze na starej karcie GeForce 7600 GT wszystko jest w porządku. Tak samo nic nie dala instalacja sterowników, proszę o pomoc bo siedzę nad nią od soboty wieczór i nie mam juz sil. Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

a czy dodatkowe zasilanie do karty graficznej (6pinowe) podłączyłeś? jeśli nie to będzie czarny ekran

Jedyne co podlaczylem to to http://a.imagehost.org/0507/DSC00068.jpg bezposrednio podlaczone z zasilaczem

Popatrz:

1243325745233442.jpg

Karta na pewno dobrze wsadzona w PCI-E ?

Czyli co będę musiał dokupić sobie ten kabelek ? Bo mam tylko jeden z reszta jak widać na zdjęciu

@EDIT:

Dobra jutro oznajmię czy udało mi się i dzieki za pomoc Eru oraz silver_comp :smiley: a tak na marginesie tak jest ze samemu trzeba dokupić kabel czy to tylko ja mam taki felerny egzemplarz

zazwyczaj przy tak mocnej karcie graficznej powinien być markowy mocny zasilacz np TAGAN :slight_smile: on ma 2 wyjścia na PCI-E i nie trzeba żadnych przejściówek molex->PCI-E. W komplecie z kartą graficzną zazwyczaj jest jedna przejściówka zasilania - bo druga powinna być już w zasilaczu bezpośrednio :slight_smile:

Wszystko w jak najlepszym :smiley: DZIAŁA ale cóż to byłoby za życie bez problemów- mam już kolejny :cry:

Tzn jaki ?

też jestem ciekaw :slight_smile: ?