Czarny Ekran + Kursor. POMOCY!


(Naniepotrzebne) #1

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Wyłączyłem komputer, gdyż jechałem na zakupy, przyjeżdżam po 2h i : po włączeniu komputera i zalogowaniu się jedyne co widzę to czarny pulpit, kursor. Problem tkwi w tym iż nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić, bardzo prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.


(fastfiber) #2

Korzystając z menu Zaawansowane opcje rozruchu, można uruchamiać system Windows w zaawansowanych trybach służących do rozwiązywania problemów. Dostęp do tego menu można uzyskać, włączając komputer i naciskając klawisz F8 przed uruchomieniem systemu Windows.

Kliknij potem - napraw komputer

-Wyświetla listę narzędzi odzyskiwania systemu,( przywracanie systemu) których można użyć do naprawy problemów związanych z rozruchem systemu, uruchamianiem funkcji diagnostycznych lub odzyskiwania systemu.

Na pewno dasz radę, nie jest to skomplikowane.


(Naniepotrzebne) #3

Dzięki za pomoc dałem przywrócenie systemu myślę

że chyba wszystko dobrze


(fastfiber) #4

Będziesz to wiedział jak komputer zacznie znowu być sprawny i będziesz mógł z niego korzystać , jeśli będzie coś nie tak są inne rozwiązania w trybie awaryjnym które zapewne już widziałeś jak w nim byłeś.


(roobal) #5

adi0529 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Podpinka :arrow: kosmos.