Czarny Ekran + Kursor. POMOCY!

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Wyłączyłem komputer, gdyż jechałem na zakupy, przyjeżdżam po 2h i : po włączeniu komputera i zalogowaniu się jedyne co widzę to czarny pulpit, kursor. Problem tkwi w tym iż nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić, bardzo prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuję.

Korzystając z menu Zaawansowane opcje rozruchu, można uruchamiać system Windows w zaawansowanych trybach służących do rozwiązywania problemów. Dostęp do tego menu można uzyskać, włączając komputer i naciskając klawisz F8 przed uruchomieniem systemu Windows.

Kliknij potem - napraw komputer

-Wyświetla listę narzędzi odzyskiwania systemu,( przywracanie systemu) których można użyć do naprawy problemów związanych z rozruchem systemu, uruchamianiem funkcji diagnostycznych lub odzyskiwania systemu.

Na pewno dasz radę, nie jest to skomplikowane.

Dzięki za pomoc dałem przywrócenie systemu myślę

że chyba wszystko dobrze

Będziesz to wiedział jak komputer zacznie znowu być sprawny i będziesz mógł z niego korzystać , jeśli będzie coś nie tak są inne rozwiązania w trybie awaryjnym które zapewne już widziałeś jak w nim byłeś.

adi0529 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Podpinka :arrow: kosmos.