Czarny ekran po wlaczeniu kompa

Witam wszystkich.

Mam problem, a mianowicie wczoraj wyłączył mi się komputer ( laptop HP Compaq 6720s) i już nie mogę go uruchomić.Mam system XP. Po włączeniu komputera ładuje się bios, następnie pojawia się okno z wyborem uruchamiania systemu (uruchom awaryjnie, ostatnio znana dobra konfiguracja lub normalnie), cokolwiek wybiorę to tylko na moment pojawia się ładowanie Windowsa a potem czarny ekran i żadnej reakcji.

Proszę o pomoc, jestem w tym laikiem i nie mam zielonego pojęcia co z tym zrobić, a muszę dokończyć projekt na wczoraj…

Aha problem pojawił się po tym jak wczoraj Windows wykrył spyware, po zainstalowaniu ad-adware i po skanowaniu usunąłem jakieś pliki, potem działało jeszcze jakieś pół godziny a nagle koniec.

Jeszcze raz proszę o pomoc :cry:

wsadż płytę instalacyjną XP i wybierz opcję R (naprawa)

wzgl. GG: 1506281

dzięki za pomoc.

jednak mam ma “mały” problem, już tak próbowałem ale płyta się nie odpala. wszystko w biosie ustawione (cd first), ale chyba z nagrywarką nie wszystko w porządku, już wcześniej miała problem z czytaniem niektórych płyt i obawiam się że teraz też nie chce czytać. czy jest może jakiś inny sposób, może z drugiego laptopa albo coś, czy czeka mnie najpierw wymiana nagrywarki a potem naprawa przez płytę instalacyjną…?

Dodane 29.05.2009 (Pt) 13:20

Temat zamknięty.

Już znalazłem jak można naprawić z pendriva.

Zamieszczam linka jakby ktoś potrzebował

http://forum.cdrinfo.pl/f45/xp-i-linux- … ive-60354/

:smiley: