Czarny ekran po włączeniu Windy, działa tylko tryb awaryjny

Witam,

Mam następujący problem,

Mianowicie po normalnym włączeniu Windowsa, nie pojawia sie nic. Mam czarny ekran, kursor. PO jakichś 25 sekundach monitor gaśnie i nic nie da się zrobić.

Co ciekawe tryb awaryjny działa, czyli coś jest nie tak z rejestrem… Zrobiłem defragmentacje dysku,defragmentacje rejestru, czyściłem rejestr Jv16. Dodam jeszcze, że system pracował od 2,5 tygodnia na nowym kompie i nie było problemów…

Pozdrawiam

Może spróbuj użyć konsoli odzyskiwania.

Tu masz opis.

http://support.microsoft.com/kb/307654/pl

witam, to jest prawdopodobnie problem z wyswietleniem obrazu przez sterownik lub jakias zla konfiguracja. Radze przy uruchamianiu systemu wcisnac F8 i wlaczyc opcje TRYB VGA.

Może pomoże.

Pozdrawiam

W trybie awaryjnym większość sterowników urządzeń nie jest wczytywana po to, by system operacyjny uruchomił się, a użytkownik mógł usunąć wynikające z ich wadliwej pracy problemy. Wynika z tego, że któryś komponent twojego systemu powoduje to zachowanie. Spróbuj, będąc w trybie awaryjnym, wybrać - Ostatnia znana dobra konfiguracja. Jeżeli nie usunąłeś czegoś istotnego z rejestru, to może komp pójdzie normalnie.

Problem rozwiązałem…Wyczyściłem rejestr, odinstalowałem sterowniki karty graficznej, zainstalowałem na nowo. Dodatkowo zoptymalizowałem rejestr Aus Logics Registry Defrag. i o dziwo, system sie uruchomił… no nic. Dzięki wszystkim za wskazówki. To było najdziwniejsze doświadczenie z Windowsem w moim życiu. :mrgreen:

Pozdrawiam