Czarny ekran po załadowaniu windowsa

Witam. Pierwsze problemy zaczęły się dziać około miesiąc temu. Po załadowaniu windowsa pokazał się czarny ekran( czasami komp się sam resetował i znów pojawiał się czarny ekran ) > Myślałem że windows jest padnięty więc wgrałem na nowo i znów chodził ale tylko przez kilka godz. Znów nowy system i znów po kilku h czarny ekran. Pamiętam że wtedy około 8 razy wgrywałem nowy system. Sprawdzałem dyski, karty itp są sprawne ale zauważyłem że to się działo gdy w rejestru wyłączałem te wszystkie sterowniki od urządzeń aby nie włączały się razem z systemem. Więc wgrałem na nowo system, nic nie wyłączałem i działało aż do teraz. Dziś rano normalnie się komp odpalił, nic nie wyłączałem ale po południu znów się pokazał czarny ekran. Dlaczego tak się dzieje ? Miał ktoś taki problem ? Dodam że mam zintegrowaną karte graficzną

Czekam na odpowiedz :slight_smile:

Tzn. jak teraz włączasz kompa to masz tylko czarny ekran za KAŻDYM razem?

Ciężko czyta się Twojego posta…

teraz mam dwa systemy. gdy włączam jeden to wszystko ok ale jak drugi to pojawia się czarny obraz po załadowaniu windowsa

Dodane 27.11.2010 (So) 11:11

wczoraj zresetowałem kompa po zainstalowaniu daemon’a i po włączeniu znów pojawił się czarny obraz… możliwe że to dysk jest winny po np nie współpracuje z tą płyta główną i czasami mu coś odpie…rdala ?