Czarny ekran po zalogowaniu sie w windows vista

mam maly problem, a mianowicie jak wpisze haslo uzytkowinka zamiast pupitu pokazuje sie czarny ekran przez 30 sekund do minuty! !!

Po zalogowaniu wyskakuje jakiś komunikat, błąd itp. ??

no wlasnie nie! !!

  1. Przeskanuj komputer kilkoma antywirusami, na początek może być skan za pomocą Kaspersky Online Scanner,

  2. Zainstaluj wszystkie najnowsze aktualizacje, jeżeli nie Masz jeszcze zainstalowanego SP1 dla Visty to zainstaluj,

  3. Ponownie zainstaluj sterowniki od płyty głównej oraz karty graficznej,

  4. Wykonaj skanowanie plików systemowych, uruchom wiersz poleceń w trybie administratora (Start -> w szukajkę wpisujesz cmd -> wciskasz jednocześnie CTRL + SHIFT + ENTER) i wpisz:

sfc /scannow

dzieki za tak szybka odp ale postanowilem najpierw jeszcze raz przywrocic system zanim wyprobuje Twoja metode i wiesz co sie okazalo?? jak tylko przywrocilem system do dnia wczorajszego i zrobilem restarta wszystko bylo jak trzeba i momentalnie pojawil mi sie pulpit! !!

Spróbuj jeszcze raz odinstalować Skype, wyczyść wszelkie ślady pozostawione po programie. Najlepiej do deinstalacji użyj programu Revo Uninstaller. Po odinstalowaniu Skype przeczyść rejestr za pomocą CleanGP oraz CCleaner.

narazie odinstalowalem i zainstalowalem od nowa skypa i jest ok ale zobaczymy jutro jak bedzie! !!

i jak mowilem po nocy wszystko wrocilo do normy tzn znowu mam czarny ekran zamiast pulpitu! !!

ni i nie pomoglo! !!

ale pomoglo jedno z twoich rad! !!