Czarny ekran podczas grania

Witam.

Potrzebuję pilnie waszej pomocy. Mam taki problem z komputerem, otóż odkąd kupiłem komputer (wrzesień 2008) borykam się z pewnym problemem. Prawie we wszystkich grach typu (Wiedźmin, Fifa 2010, X Men Origins Wolverine, NFS Shift, SAS: Secure Tomorrow, Medal of Honor Airborne, COD Moder Warfare 2, Prototype i wiele innych gier) robi się czarny ekran mniej więcej po jednej, dwóch, pięciu, dziesięciu, piętnastu minutach. Wtedy w głośnikach dźwięk idzie dalej normalnie, czerwona lampa miga a komputer można tylko i wyłącznie zrestartować przyciskiem lub wyłączyć również przyciskiem. Gdy ekran był czarny próbowałem czekać 5-10-15 minut ale to nic nie dawało nadal był czarny ekran. Cztery czy pięć razy woziłem komputer do naprawy tam gdzie kupiłem swój komputer, ponieważ jest jeszcze na gwarancji, lecz to nic nie dało trzymali go tam czasami tydzień czasami dwa lub trzy tygodnie, raz nawet zawieźli do serwisu, ale za każdym razem od razu po odebraniu komputera z naprawy nadal występował ten sam problem. Moim zdaniem jest to wina karty graficznej. Te ciągłe wożenie znudziło mnie i postanowiłem napisać swój problem na tym forum. Żebym był obecnie przy kasie kupiłbym sobie nową kartę graficzną nVidi lecz jestem na razie bez kasy. Poradźcie mi co mam zrobić żeby w końcu naprawili ją lub wymienili na nową.

Mój sprzęt to:

Procesor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 3.00 GHz 6MB

Płyta główna: Gigabyte GA-P31-S3G

Karta graficzna: ATI Radeon HD 3800 Series 512 mb DDR3 a strwonik do niej to: ATI Catalyst™ 9.12 Display Driver for Windows XP Professional/Home Edition pobrany z oficjalnej strony.

Pamięć: 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM

Dysk Twardy: Seagate ST3500418AS 500GB

Zasilacz: nie pamiętam nazwy ale wiem że 450W

System Operacyjny: Microsoft Windows XP Home Edition Wersja 2002 Dodatek Service Pack 3

@edit

Dodaję jeszcze temperatury z normalnej pracy komputera i przy włączonym wiedźminie.

Normalna praca:

Podczas gry w wiedźmina na wysokiej grafice i rozdzielczości 1680x1050