Czarny ekran podczas instalacji windows 7

(Panjedrek) #1

Witam,

instalowałem win 7 home premium i podczas instalacji po restarcie pc, włącza się czarny ekran z napisem windows 7 | build 7601 | c:/windows w rogu. restart kompa nic nie daje, nawet w trybie awaryjnym. komp to dell optiplex 755, poprzednio systemem był win xp. próbowałem dalszej instalacji z cd i pendrivem, al nic. windows oryginalny ofc. próbwałem go uruchomić w trybie awaryjnym, ale wyświetla się komunikat, że nie można kontynuować instalacji w trybie awaryjnym. szukałem w internecie, ale nic nie znalazłem. jakieś pomysły.

(kranzio) #2

Spotkałem się z podobnym problemem, jeśli na dysku była ukryta partycja recovery. Dopiero po jej usunięciu instalacja szła bez problemu.

panj , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(Panjedrek) #4

@kranzio: hm, problem w tym że nie przypominam, żebym instalował tam partycję recovery. Najgorszy problem w tym, żeby inny system zainstalować(spowrotem xp) musze uruchomić instalację z płyty, a tego też nie mogę zrobić.