Czarny ekran podczas logowania - blad winlogon

Witam, podczas oglądania video na YouTube komputer zawiesił się, po czym zniknął pasek ze startem oraz nie można było nic zrobić - komputer nie reagował na żadne przyciski myszą, kombinacje CTRL+ALT+DELETE itp wiec go zresetowałem. Po tym wydarzeniu przy próbie uruchomienia wyskakiwało mi po załadowaniu się systemu, a przed ekranem logowania, sprawdzanie spójności danych przez CHKDSK, znalazł jakieś błędy - naprawił po czym zamiast ekranu logowania mam czarne tło i kursor myszki którym mogę ruszać do woli. Po ponownym restarcie znów ta sama sytuacja czyli sprawdzanie danych itd. Włączyłem więc “naprawa systemu”. Coś niby się naprawiło, bo teraz przy uruchomieniu nie ma już sprawdzania danych lecz od razu przechodzi do czarnego ekranu i kursora. Próbowałem też przez tryb awaryjny, ostatnia dobrze działającą konfiguracje oraz tryb ze zmniejszona rozdzielczością - efekt cały czas ten sam. Przeskanowałem również cały dysk Dr.WEB z live CD ale nie wykrył niczego. Wyczytałem ze może to być problem winlogon lub sterowników graficznych w związku z czym moje pytanie - skąd wziąść plik winlogon.exe? Na plycie instalacyjnej WIN 7 go nie ma oraz jak ewentualnie wgrać nowe sterowniki. Chyba, że przyczyna błędu jest jeszcze inna. Proszę o pomoc.

Przywróć system do poprzedniego punktu odzyskiwania.

Nie mam punktów przywracania systemu/obrazów systemu…

F8 przy starcie i tryb awaryjny nie działa ?

Pisałem, że próbowałem tryb awaryjny, ostatnią dobrą konfigurację oraz tryb ze zmniejszoną rozdzielczością. Czy ktoś mógłby mi wrzucić swoje pliki winlogon.exe oraz winload.exe ze swojego 32 bitowego systemu?

Czy instalowałeś tego dnia jakąś niecertyfikowaną kompozycję wizualną, tak zwany “Theme” ?

tez nie

Przy tym “działającym kursorze” wpisz:

chkdsk c: /r

Po CIERPLIWYM czekaniu restart