Czarny ekran podczas uruchamiania systemu-Wnidows XP

Czesc!

Od wczoraj posiadam problem zwiazany z komputerem, a mianowicie z systemem badz sprzetem(nie wiem). Wszystko zaczelo sie wczoraj wieczorem kiedy to po ciezkich zmaganiach udalo sie pozbyc wirusa i uruchomic pewna gre. Ok. Wszystko ladnie pieknie, ale po wyswietleniu loga ‘‘Blizzard’’ komputer sie zresetowal i po wyswietleniu ekranu z informacjami jaka plyte glowna posiadamy, pamiecia ram i taktowanie procesora ekran staje sie czarny, nicosc. Probowalem instalowac ponownie system, ale po informacji: Instalator…(Kazdy chyba pamieta formulke) takze ekran blaknie. Szukalem, szukaleminformacji o tym, ale troche sie zawiodlem bo troche tak nie zrozumiale dla mnie, a nie ukrywam zalezy mi i to bardzo o jak najszybszym naprawieniu problemu. Wiec drodzy uzytkownicy pomozecie? Bardzo bede wdzieczny

PS. Przepraszam za brak znakow interpunkcyjnych ze wzgledu pisania z tableta ktory nie posiada tych znakow

Podczas uruchomienia komputera jak wciskasz klawisz F8 nic nie działa ?

Nie działa również podczas uruchomienia komputera Delete?

Delete jak klikam przenosi mnie do BIOSU, ale jak klikam F8 czarny ekran.

Zrób format (najszybsza i najskuteczniejsza metoda) chyba, że masz ważne dane na partycji systemowej.

Dzięki za radę :), ale jest mały problem jak? Nie moge nawet, no chyba, ze da przez BIOSA. Możesz wytłumaczyć?

Inaczej nie proponuję nawet. Poczytaj poradnik za dużo tłumaczenia.

http://gadzetomania.pl/2009/01/24/insta … k-po-kroku

Przeczytalem poczatek, ale to jest o instalacji. Jak napisalem nawet niebieski okno instalacji mi sie nie wyswietla.

Dziwne zacznij od resetu biosu do ustawień fabrycznych. Następnie test pamięci memtestem. Bootowanie z płyty się zaczyna w ogóle?

Jedyne co sie zaczyna Instalator przygotowuje… po tym sie robi czarny ekran

Kiedyś tak miałem, że monitor mi się wyłączał w czasie instalacji mało prawdopodobne ale sprawdź odepnij i podepnij. W biosie tryb jeżeli masz AHCI przestaw na IDE.

Jedyne co sie zaczyna Instalator przygotowuje… po tym sie robi czarny ekran

Dodane 26.07.2013 (Pt) 22:43

Jedyne co sie zaczyna Instalator przygotowuje… po tym sie robi czarny ekran

heh stare dzieje szajsa :smiley: chodz dobry byl ale jeden maly bledzik i juz niebieskie ekrany i czarne chodz dobry to naprawdę awaryjny :smiley: Windows 7 64 Ultimate wymiata zero problemów 2 lata :smiley: a jak cos to przywracanie o tydzień co uzywam co 3 miesiące raz przywracanie w 1 Min i juz jak nowy :smiley: haha

XP potrzebował 600 RAM

Windows 7 64 bit z 1200 RAM ale warto :smiley: i tak w rezerwie 2800 a gry max 1500 biora :smiley: GTA IV

zmien ten system :smiley: nawet nie wiesz jak ja nie chciałem zmieniać XP SP3 a teraz :smiley: Win 7 cudek na 10 lat

oszolomiony oszolom na forum piszemy w języku polskim czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku zmien.gif

W przeciwnym razie, temat trafi do kosza.

Alieen ciebie również proszę o korektę postu inaczej trafi on do Kosza.