Czarny ekran podczas włączania komputera

(J Kacper686) #1

Witam dziś podczas grania ścioł mi sie komputer i musiałem go zrestartowac.Gdy go juz włączylem to pojawił sie ekran ale podczas ładowania windowsa wyskakuje czarny ekran co zrobic.Ps gdy mi sie ścioł niechcąco udeżyłem w boczną ściane pc myśle że się odpieło ale co to nwm Pozdrawiam

(Moreprojekty) #2

Witaj, co to za gwara?

Albo jajka sobie robisz, albo mózg ci się “odpioł”. Może zrób fotkę denata zanim zaczniesz w nim grzebać. Musiałeś mu nieźle do****ć. Jasnowidzów tutaj nie ma.

(J Kacper686) #3

Ale po co odrazu taka agresja w moją stronę z czego mam se robić jaja?? Gdyby mi komputer działał to bym nie tracił czasu na pisaniu tego tylko bym się zają czym innym.Zdjęcia podeśle troszkę później bo nie jestem aktualnie w domu 

(askow) #4

Napisz, czy możesz uruchomić w trybie awaryjnym, jeśli nie - sprawdź pamięć, potrafi się “wypiąć”.       

(J Kacper686) #5

nie ponieważ pokazuje mi się ten ekran startowy w którym pisze to np i3 itp sprawdzałem ram wszystko jest ok

(askow) #6

Na mój gust to dusk.

Jeżeli jeszcze nie rozwiązałeś problemu,  spróbuj z płyty instalacyjnej uruchomić wiersz poleceń i przeprowadzić sfc/scannow .