Czarny ekran podczas włączania komputera

Witam dziś podczas grania ścioł mi sie komputer i musiałem go zrestartowac.Gdy go juz włączylem to pojawił sie ekran ale podczas ładowania windowsa wyskakuje czarny ekran co zrobic.Ps gdy mi sie ścioł niechcąco udeżyłem w boczną ściane pc myśle że się odpieło ale co to nwm Pozdrawiam

 

Witaj, co to za gwara?

Albo jajka sobie robisz, albo mózg ci się “odpioł”. Może zrób fotkę denata zanim zaczniesz w nim grzebać. Musiałeś mu nieźle do****ć. Jasnowidzów tutaj nie ma.

 

Ale po co odrazu taka agresja w moją stronę z czego mam se robić jaja?? Gdyby mi komputer działał to bym nie tracił czasu na pisaniu tego tylko bym się zają czym innym.Zdjęcia podeśle troszkę później bo nie jestem aktualnie w domu 

Napisz, czy możesz uruchomić w trybie awaryjnym, jeśli nie - sprawdź pamięć, potrafi się “wypiąć”.       

nie ponieważ pokazuje mi się ten ekran startowy w którym pisze to np i3 itp sprawdzałem ram wszystko jest ok

Na mój gust to dusk.

Jeżeli jeszcze nie rozwiązałeś problemu,  spróbuj z płyty instalacyjnej uruchomić wiersz poleceń i przeprowadzić sfc/scannow .