Czarny ekran podczas włączania mirrors edge

Witam!

Mam problem z grą MIrrors edge.Mianowicie gra instaluje sie poprawnie,ale gdy przychodzi do jej odpalenia wyskakuje czarny ekran tak jakby monitor nie spelniał albo rozdzielczosci albo częstotliwości odświeżania.W tle slychać jakieś kroki i dźwięki tak jakby lecialo intro.

Proszę o pomoc!

fake.anNen , to jest oryginalna wersja gry??

Tak

fake.anNen , podaj konfigurację swojego kompa. Zainstalowałeś PhysX??

AMD Athlon 6400+,4giga ramu,9800gt (1giga)zasilacz 500W.PhysX zainstalowałem,mam tez najnowsze sterowniki.

fake.anNen , hmmm dziwne.

A zainstalowałeś patcha 1.01??

próbowalem i nic.Czy to moze byc wina monitora mam tylko 15-calowego.

fake.anNen , wątpie, żeby to była wina monitora. Wybieram się do empiku jutro albo pojutrze po tą grę, a więc jak ją odpale i pogrzebie w konfigu to coś Ci napisze, a jak do tego czasu Ci nikt nie odpowie na Twój problem to napisz mi na PW za 2 dni.

kliknij prawym na ikone gry i daj wlasciwosci,nastepnie zgodnosc i zaznacz uruchom w rozdzielczosci 640x480 powinno pomoc

fake.anNen , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Podejrzewam,że problem lezy gdzies we wpisach w rejestrze,ponieważ zainstalowalem na probe fife09 i pojawił się identyczny probem.Natomiast inne gry niepochodzące od EA chodzą prawidłowo.

jest w ME taka opcja, że można wyłączyć PhysX. Czytałem na jednym forum że przez to gra zwalnia a czasami w ogóle się nie uruchamia. Pozatym zainstaluj najnowsze stery do grafy.

Jak wyłączyć PhysX?