Czarny ekran przy włączaniu jakiejś gry

Witam

Problem polega na tym ze przy probie wlaczenia jakiejs gry nie wyskakuja zadne blady tylko czarny ekran ´(brak odpowiedzi procesu) musze recznie wylaczyc proces.Problem sie tycz nie jednej gry tylko roznych.

Jedne gry dzialaja inne nie np Crysis Lfs AA przykladowo nie dzialaja a Cod4 dziala. To nie pierwszy raz taka dolegliwosc mnie spotkala nie mam zielonego pojecia czym jest ona spowodowana. Ponowne instalowanie Sterownikow nie pomaga. W obydwoch tych przypadkach z tego co pamietam skonczylo sie formatem. A co najfajniejsze jakies 2 godziny temu skonczylem instalowac Windowsa i odrazu jest ten problem.dlatego pisze tego posta zeby ktos mi poradzil w czym tkwi problem bo nie mam ochoty instalowac ponownie Windowsa.

Ps.

Posiadam Niemiecki system nie moge pisac polskich znakow przykro mi.

Masz zainstalowane sterowniki do chipsetu płyty głównej ?

Jaką posiadasz kartę graficzną i system operacyjny ?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Hyy to jest to przerabialem takie pytania juz. Wina nie lezy po stronie sterownikow (sterowniki mam starsze od zakupu i nowe zaktualizowane) zadne z reinstalacji nie pomaga.Mi sie wydaje ze to moze jakas aktualizacja komplikuje sprawy . Ten problem potrafil sie pokazac od tak zdnia na dzien i zawsze nie moglem sie zorientowac po czym. Ciezki temat powaga. Mi chodzi o to czy sa jakies programy do sprawdzenia wydajnosci stabilnosci systemu, sprzetu i zgodnosci zainstalowanych komponentow. Czy cos w tym stylu.

Witam

Znam juz przyczne slychac dzwiek odlaczajacego sie urzadzenia USB po czym gry niedzialaja. :shock:

Co o tym myslicie ? :?

Áha jestem na Windows Xp Professional Sp3. DE ale i mam viste na kturej tez to wystopilo. Co do urzadzen podlaczonych przez USB to je wszystkie dolaczalem kombinowalem i nic.,