CZARNY Ekran Pulpitu ;[

Witam mam mały problem dzisiaj niechcący zainstalowałem jakaś aktualizacje do Windowsa XP i mam czarny pulpit miałem jeszcze ramkę z napisem użytkownik padł ofiarą fałszowania oprogramowania ale to jakoś się dało zrobić bo mam oryginalnego Windowsa lecz dalej mnie nurtuje ten czarny pulpit nie wiem co zrobić POMOCY odrazu mowie nie mam pirata oryginał Windowsa Proszę pomóżcie :smiley:

Pozostaje kontakt z Microsoft’em.

Oni nie odp :frowning: a tak czekać i czekać aż łaskawy Microsoft napisze to trochę mi nie na rękę :frowning: Nie wiem co robić mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to naprawić może ściągnąć jakąś aktualizacje dla XP może to coś pomoże ?? Pomóżcie

w trybie awaryjnym usuń ostatnie aktualizacje co instalowałes

a teraz pytanie pulpit czy cały ekran jest czarny ?

spróbuj telefonem nie e-mailem

windows to nie wszystko Office tez jest winne i ciekawi mnie taki program od MS który to czyni :D:D:D… albo po prostu masz albo miałeś trojana/wirusa co psikusa zrobił :):smiley:

Co do trybu awaryjnego już tak załatwiłem ten smieszny napis ze ,Użytkownik padł ofiarą fałszowania oprogramowania ‘’ ale czarny ekran został dalej :frowning: i nie wiem co zrobić może jakiś szczegółowy opis jak to zrobić krok po kroku :slight_smile: z góry dzięki :slight_smile:

Dodane 22.01.2009 (Cz) 17:01

a… pulpit czy cały ekran :slight_smile: hmmm… jest tak była sobie tapetka na pulpicie i nagle pojawił się ten czarny pulpit jak pogrzebałem w trybie awaryjnym i zniknął ten napis co wyżej napisałem ale czarny pulpit został ustawiłem tapetke ale po rogach dalej jest czarne tło :frowning: i tu jestem w kropce nie wiem jak to naprawić :frowning:

Dodane 22.01.2009 (Cz) 21:45

Ha ;] rozwiązałem ten problem sam :slight_smile: trzeba było tylko dobrze w Google poszukać :slight_smile: ale dzięki za pomoc :slight_smile: Pozdrawiam

a we własnościach: ekran a dałeś na rozciągnij ??:> :):slight_smile: a w zakładce wygląd pod przyciskiem zaawansowane> pulpit > i zmieniłeś kolor na taki jaki chcesz ?? bo tryb awaryjny zmienia sobie na domyślne :slight_smile: :smiley: