Czarny ekran w czasie trwania filmu

Kiedy próbuję włączyć jakikolwiek filmik na yt, napotykam problem, w postaci czarnego ekranu. Dźwięk normalnie słychać, ale jest black screen, dodam, że tego problemu pozbywam się zmieniając jakość z automatu, do 144p, oczywiście po tej czynności mogę wrócić do 1080p, ale co każdy filmik zmieniać jakość, jest lekkim kłopotem.

Reinstalowałem Flasha i Chroma-używam tej przeglądarki. Dodam, że na Edge dzieje się to samo, ale juz na IE, nie ma takiego problem.

Znalazłem tutaj pewny temat, taki sam problem jak mój, próbowałem wyłączyć wtyczkę, ale nic nie dało, temat przestał być aktywny, a problem się nie rozwiązał.

Jeśli na Edge i Chromie masz podobną sytuację, to wygląda jakbyś You Tube odtwarzał zamiast w HTML5 to właśnie we Flashu i na dodatek miał niepotrzebnie zainstalowane zewnętrzne wtyczki Flasha w systemie ActivieX i PPapi, które są zbędne dla Chrome i Edge, ponieważ są one obecnie już zintegrowane w tych przeglądarkach i  nie ma potrzeby instalacji ich dodatkowo w systemie, a jeśli je masz mogą powodować konflikt.

Odinstaluj wszystkie wtyczki Flash Playera z systemu. (ActivieX potrzebna jest jedynie do IE).

Poza tym powinieneś odtwarzać You Tube w HTML5- domyślnym obecnie odtwarzaczu.

Na uruchomionym filmie kliknij prawym klawiszem myszy i powinieneś mieć info, że film oglądasz w odtwarzaczu HTML5 (na samym dole info).

Jeśli masz problem właśnie w odtwarzaczu HTML5, to należy dalej szukać przyczyny takiego zachowania.

Jednak podstawową informacją jest tutaj z jakiego odtwarzacza korzystasz na You Tube HTML5, czy starego Flash.