Czarny ekran w Silent Hunter 4

Mam grę Silent Hunter 4 (o łodziach podwodnych itp.) + zainstalowalem patch 1.2 z wersji 1.0. Gdy uruchamiam gre pokauje mi sie logo, reklamy i ekran, wszystko ladnie wczytuje sie pasek i nagle czarny ekran, menu juz nie widze. gdy mialem ver 1.0 widzialem tylko menu ale tak ze kazdy napis byl nalozony na siebie jakos dziwnie, bawilem sie sterami az w koncu nie wiem. Gra oczywiscie oryginalna. Musialem zlamac licencje zeby sprawdzic czy u kumpla tak jest, u niego chodzi ok. Prosze o jasne instrukcje, moze to wina patcha, cracka czegokolwiek ale zeby chodzilo ok. Pomocy :frowning:

Przeciez mowisz ze nmasz gre otrginalna to po co bylby tobie crack potrzebny ??? :o

A komputer spełnia minimalne wymagania gry?

no bo bylem zdesperowany wiec instalowalem nawet cracka. w readme i instrukcji pisze ze trzeba miec stery ale all mam. komputer to

AMD Athlon 64 X2 3800+ Dual Core

1024 RAM

GF 7600 GT

SAMSUNG 250GB

wiec raczej spelnia

Coś kręcisz, a jeżeli nie to zacznij trochę myśleć, do oryginała cracka?? Skoro to oryginał to w czym problem chwycić za słuchawkę i zadzwonić do pomocy technicznej - obstawiam że masz wersje pl z cd-project pewnie:) Tam Ci wszystko wyjaśnią, powodzenia:)

Cześć mam ten sam problem z grą co kolega.Kupiłem wczoraj oryginał instaluje odpalam i co widzę menu przesunięte nieco do góry a napisy zlane w jedną linie a jedyna opcja działająca to wyjście z gry.

Po spatchowaniu gry było gorzej bo gra w menu głównym wieszała się i pokazy ko czarny ekran.

Zastanawiam się czy to nie wina serwis packa ale zobaczę co powiedzą w pomocy technicznej.

Jak ktoś rozwiązał ten problem niech da znać. :cry:

Jak będziesz się z nimi kontaktował, to telefonicznie. Mailowo nic nie wskórasz. Pomimo tego że chwalą sie że odpowiadają w ciągu 7 dni, ja na odpowiedź z ich strony czekam już kilka miesięcy :evil: