Czarny ekran

witam zdarza mi się to już drugi raz laptop Acer Aspire 2920z + Vista Home premium.

Objaw jest taki że po kilku dniach od instalacji po którymś z kolei uruchomieniu system się ładuje wszystko ok lecz w momencie w którym ma się pojawia ekran logowania ekran robi się czarny, wyłącza się podświetlenie lecz dysk pracuje dalej i widać że system się ładuje mogę wyłączy go klawiszem power ale nic nie widać.

w trybie awaryjnym obraz się pokazuje ale brak klawiatury i myszy! Pierwszy raz stało się to na gołym systemie drugi raz już z zainstalowanymi poprawkami i sp1.

Ciekaw jestem czy kotoś miał już taką przygodę albo się zetknęliście na innych forach? Niestety czeka mnie re instalacja pewnikiem. Kwestia czy czeka na poprawki do acera z microsoft albo intela bo Vista jak zwykle krzaczy czy to sprzętowa sprawa :frowning:

Poczytaj to :

Chyba masz pecha :frowning:

Trzeba czekać na finalna wersje SP1, która w porównaniu z ta testowa ma mieć parę jeszcze poprawek

:o GOD! !!

M$ ma nas użytkowników w du…e, podobno ten błąd jest częsty . A oni dali taka poradę :hahaha:, chyba ze wiedza ze finalna SP1 rozwiąże ten problem

Eeee napewno SP1 tego nie rozwiąże. :wink: Możliwie dopiero sp3 wspomni o tym w plikach pomocy :mrgreen:

heheheh nawet tak nie żartujcie ja mam już 3 raz ten błąd w ciągu tygodnia! no czwart raz to już nie będę wszystkiego stawiał więc xp stawiam. PIRATA chamsko SPIRACONEGO wielkiego XP! !!

swietny pomysł, informowac o tym na antypirackim (a raczej prolegalnym) forum ;d