Czarny ekran

Witam, ostatnio kupilem karte graficzna i zasilacz. Od kad posiadam nowy zestaw mam problem, otoz gdy pogram chwile, czasem dopiero po wlaczeniu komputera (nawet kilkanascie razy pod rzad mi sie robi :/) pojawia sie czarny ekran, dziewk jest normalny ale nic nie widze i w sumie nic oprocz dziewku nie dziala. Jesli w odpowiednim czasie nie zresetuje komputera ustawia mi sie rozdzielczosc z danej gry, a pozatym pojawiaja sie rozdzielczosci ktorych wczesniej nie bylo. Wiecie moze jaki jest tego powod ??

Karta oraz zasilacz:

ATI Radeon HD 2600 512 mb, 128 bit DDR2

Zasilacz IBOX SuperFan 350 W (ATX Version 2.2)

Sprawdź czy karta dobrze siedzi w slocie,dociśnij ją.A tak wogle to słaby ten zasilacz kupiłeś,być może to też jego wina

Zasilacz pożycz inny u na nim sprawdź. Czy karta posiada gniazdo dodatkowego zasilania i podłączyłeś takowe zasilanie?

Czy zmieniałeś sterowniki?

W sklepie mowili ze zasilacz wystarczy, ale byc moze bede musial wymienic na 400 W (myslicie ze to pomorze ??), sterowniki byly zmienione bo musialem od nowa instalowac windows, a dodatkowego gniazda zasilania nie ma.

jeżeli byłby to zasilacz jakiejś markowej firmy to by wystarczył a jeśli chodzi o słabsze firmy to w rzeczywistości nie wyrabiają one takiej mocy na którą niby są przystosowane.