Czarny ekran

Co to może być. Gdy przeglądam strony w internecie co jakiś czas chwilowo zawiesza się komputer pojawia się czarny ekran i wszystko ok. Czy to czasem nie jest związane z kartą sieciową?

A moze jakis wirus :?: Skanowales kompa :?:

A czy przypadkiem nie próbuje Ci się wczytać jakaś reklama z serii tych przysłaniających cały obraz, a Ty przypadkiem posiadasz jakiś soft antypopup-owy i Ci on natychmiastowo reaguje :?: A efekt jest jaki jest :?:

Przeskanuj kompa anty wirem lub tym skanerem http://bezpieczenstwo.onet.pl/skaner.html :slight_smile:

a czy aby czasami nie masz NEVIDA GeForce …i sterownik płata figle ?u mnie po sciagnieciu nowszych sterowników pod karte ze strony producenta co jakis czas pojawia sie czarny ekran podczas przegladania internetu lub jak otwieram wiecej programów ,jest to zwiazane z odswiezaniem ,próbowałem wyłaczyc w opcjach karty ale bez skutku :cry:

Ja też miałem problem z najnowszymi sterami do Nivida Geforce tak się sypała że musiałem zmienić na starszą wersję. Pojawiał sie czarny obraz, aż w koncu komp sie wyłączał. :?