Czarny obraz po włączeniu jakiejkolwiek gry


(Piotrek2007pl) #1

Witam, moim problemem jest pojawiający się czarny obraz po włączeniu jakiejkolwiek gry (dla przykładu Gothic 3 czy też GTA IV). Problem nie występuje jednie w takich grach jak Minecraft czy League of Legends. Jest to bardzo uciążliwy problem i nie wiem czym spowodowany - wadliwym windowsem? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję, Mateusz.

PS1: Dodam, że kombinacje klawiszy "alt+tab" czy też "ctrl+alt+delete" nic nie wnoszą - dalej czarny obraz, trzeba resetować lapka. Przedtem - przed reinstalem systemu - ten problem nie występował. Formatowałem tylko dysk "c", dysk "d" pozostał bez zmian - gry itd. pozostały nieruszone. Dodam też, że po restarcie komputera, po zainstalowaiu sterowników, wyskoczył komunikat z wykrzyknikiem wpisanym w czerwone kółko, iż zainstalowano nieautoryzowaną wersję windowsa czy coś takiego i prosi o reinstalację systemu, jednakże nie chcę tego robić. Gry nie były reinstalowane, pozostały tak jak były pozostawione na dysku "d".


(corrtez) #2

Zrobiłeś reinstalke systemu to musisz zrobić re instalkę gier. Teraz jest to tylko zbiór danych.


(Piotrek2007pl) #3

Może i masz rację, sprawdzę to, jednakże trochę zniechęca mnie do tego fakt, iż ten League of Legends działa normalnie.

PS1: Lipa, nic nie dało - pojawia się obraz, ale zmienienie jednej opcji w graficznej, chociażby rozdzielczość o jeden piksel, przywraca efekt czarnego ekranu, przez który trzeba resetować kompa, nie wiem co jest grane :(((